Mediatéka
UX design, prototypování a tvorba wireframe
Vytváříme funkční prototypy webů (wireframy) na základě business zadání klienta. Nevíte si rady, jak zadat složitý projekt tak, aby výsledek odpovídal Vašemu očekávání? Pomůžeme Vám. Najdeme optimální řešení, připravíme technickou dokumentaci, která se může stát podkladem pro výběrové řízení na realizaci. Výrazně tak ušetříte v nákladech na vývoj.
Pomůžeme Vám definovat přesné cíle projektu. Následně hledáme přesné prostředky, jak cílů dosáhnout. Ty umisťujeme do webového modelu. Na problém nahlížíme multidisciplinárně – prototyp chystáme již s ohledem na budoucí grafický návrh, použitelnost jak ze strany návštěvníka, tak provozovatele, optimalizaci pro vyhledávače i další online marketing.
Nabízíme také uživatelská testování, buď coby součást přípravy projektu nebo samostatně. V rámci technického zadání od nás získáte i testovací scénáře pro realizaci, které Vám pomohou s kontrolou dodaného řešení. S UX designem i prototypováním máme řadu zkušeností a díky širokému týmu zvládáme i velké projekty.