Loga & CI
Loga & CI / fullservice
Nabízíme ochutnávku logotypů, které jsme vytvořili pro svoje klienty. Všechna uvedená loga dané společnosti aktivně používají.
B4B
B4B / fullservice
Pro společnost B4B development jsme zpracovali web s využitím efektu parallax. Souběžně této společnosti dodáváme kompletní online marketingové řešení pro hotelové řetězce.
Bydlení uprostřed zahrad
Bydlení uprostřed zahrad / print
Ve spolupráci s prof. Janem Sedlákem a fotografem Ondřejem Strakou jsme vytvořili odbornou publikaci o Masarykově čtvrti v Brně. Její součástí je řada dosud nepublikovaných fotografií i textů.
Park Inn
Park Inn / fullservice
Ukázková prezentace hotelu. Jelikož realizujeme virutální prohlídky pro stovky hotelů v Itálii, připravili jsme pro ně návrh, jak by mohl vypadat celý jejich web. Projekt je zatím ve vývoji.
Grafické studio s komplexním přístupem k vašim zakázkám
tiskoviny.png

Chcete dodat tištěné propagaci šmrnc? Pak jste na správné adrese. Svěží design a netradiční řešení dodáváme nejrůznějším tiskovinám již sedm let. Grafické studio PUXdesign zajišťuje vše od návrhu po tisk.


logoCI.png

Vytvoříme originální firemní identitu od loga, přes design manuál až po konkrétní výstupy. Máme za sebou řadu úspěšných realizací. Umíme filozofii vaší společnosti přenést do vizuální podoby.


virtualni_prohlidka.png

Nabídněte svým zákazníkům víc než pouhé fotografie. Naše virtuální prohlídky světové kvality atraktivně zachytí jakýkoli interiér i exteriér. Skočte do budoucnosti a utečte své konkurenci!