Za pokus to stojí

V tuto chvíli hledáme kolegy na níže uvedené pozice. Pokud ale máš co nabídnout i v jiné oblasti, určitě nemusíš váhat a na info@puxdesign.cz nám pošli ukázky své práce i s životopisem. Slibujeme, že si je prohlédneme a přečteme. A kdo ví, třeba zjistíme, že potřebujeme právě Tebe:-).

PUXdesign team

 
Front end web developer Back end developer

Hledáme šikovného front end web developera!

Daří se nám, a proto rozšiřujeme svůj tým. Ideálně na plný úvazek hledáme člověka, který se věnuje front end web developmentu a má s ním už nějaké zkušenosti. Nemusí být extra dlouholeté, hlavní je, abys měl už aspoň něco za sebou. Důležité pro nás je, abys ovládal HTML, CSS a responzivní design. Bonus navíc bude, když budeš znát aspoň základy C# a .NET.

Chceme, aby námi tvořené projekty byly úspěšné. Proto poskytujeme kompletní služby od počátečních analýz a návrhu až po realizaci a následnou údržbu. Naši klienti jsou malí podnikatelé i velké korporace, z ČR i ze zahraničí. Pokud tedy budeš mít zájem, lze u nás nakouknout pod pokličku nejrůznějším profesím a oblastem.

Co bys u nás dělal?

Zejména kódoval weby a nasazoval je na Kentico CMS. Znamená to, že Tvoje chvíle přijde v okamžiku, kdy nám klient schválí grafický návrh webu. Tvým úkolem bude šablony nakódovat a postupně Tě budeme učit, jak web nasadit na Kentico, aby bylo možné do něj nalít obsah.

Když to shrneme…

… tak je podstatné, abys už měl nějaké zkušenosti s front end web developmentem, tykal si s HMTL a CSS, plus ideálně znal zásady responzivního designu. Když budeš znát něco z MS SQL, Javascriptu, jQuery, Ajaxu, C# a .NET, tím lépe. Nejdůležitější ze všeho však je, abys měl chuť pracovat a zlepšovat se. Náš tým Tě dokáže naučit spoustu nového.

A kdo jsme my?

PUXdesign je v České republice druhým nejlepším vývojářem na platformě Kentico. Zároveň jsme menší neformální tým s kanceláří kousek od centra Brna, kde se obvykle potkáváme každý den (po dohodě je ale samozřejmě možný homeoffice). Občas je fajn vyrazit společně někam ven, žádné povinné teambuildingy u nás ale nemáme, žádný strach. Všichni si tu tykáme, takže očekávej podobný přístup. :)

Nabízíme hodně férovou nástupní mzdu, jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat s kolegy z nejrůznějších oborů. Možností v IT je dnes celá řada, takže šikovné lidi limitovat rozhodně nebudeme. Zbytek je na domluvě. Kávovar a pingpongový stůl je samozřejmostí. :)

Ozvi se!

Čekáme Tvou zprávu, do které nezapomeň přibalit životopis, ukázky svého kódu a hlavně pár slov o tom, čemu by ses chtěl (chtěla?) věnovat a proč u nás chceš pracovat. Následně čekej, že Tě požádáme o zpracování jednoduchého úkolu, na kterém si ověříme pár věcí. A pak už můžeš rovnou začít!
Těšíme se.
PUXdesign team
+420799996999

info@puxdesign.cz

 

Hledáme šikovného back end developera (C#, .NET, MS SQL)

Do našeho PUXdesign týmu hledáme zodpovědného web developera s obecným přehledem ve webových technologiích, se kterým budeme společně vytvářet ještě vymakanější a hravější weby.

Chceme, aby námi tvořené projekty byly úspěšné. Proto poskytujeme kompletní služby od počátečních analýz a návrhu až po realizaci a následnou údržbu. Naši klienti jsou malí podnikatelé i velké korporace, z ČR i ze zahraničí. Pokud tedy budeš mít zájem, lze u nás nakouknout pod pokličku nejrůznějším profesím a oblastem.

Zvídavý vývojář, prosím

Tvojí hlavní úlohou by bylo rozšiřování, údržba a integrace CMS s dalšími systémy. K tomu je třeba analytické myšlení, programátorské zkušenosti a trocha toho obecného přehledu, jak věci na internetu fungují (aby to do sebe všechno pěkně zapadalo).
 

Používáme Kentico CMS, ale jeho znalost není nutná, rádi Tě zaškolíme. Nutný je naopak zdravý rozum, aktivní přístup k práci a odvaha ozvat se, pokud něco nedává smysl. Uvítáme, pokud budeš přicházet s vlastními návrhy na zlepšování a dalších rozvoj našich projektů. Puxákům dáváme hodně volnosti, proto je třeba mít trochu té sebekázně a zodpovědnosti.

Primárním jazykem by byl C#  v kombinaci s SQL.

Líná huba – holé neštěstí

PUXdesign je v České republice druhým nejlepším vývojářem na platformě Kentico. Zároveň jsme menší neformální tým s kanceláří kousek od centra Brna, kde se obvykle potkáváme každý den (po dohodě je ale samozřejmě možný homeoffice). Občas je fajn vyrazit společně někam ven, žádné povinné teambuildingy u nás ale nemáme, žádný strach. Všichni si tu tykáme, takže očekávej podobný přístup. :)

Nabízíme hodně férovou nástupní mzdu, jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat s kolegy z nejrůznějších oborů. Možností v IT je dnes celá řada, takže šikovné lidi limitovat rozhodně nebudeme. Zbytek je na domluvě. Kávovar a pingpongový stůl je samozřejmostí. :)

Ozvi se!

Čekáme Tvou zprávu, do které nezapomeň přibalit životopis, ukázky svého kódu a hlavně pár slov o tom, čemu by ses chtěl (chtěla?) věnovat a proč u nás chceš pracovat. Následně čekej, že Tě požádáme o zpracování jednoduchého úkolu, na kterém si ověříme pár věcí. A pak už můžeš rovnou začít!
Těšíme se.
PUXdesign team
+420799996999

info@puxdesign.cz

 

Kde nás najdete?