Fashion TERM
Fashion TERM / microsite
Pro velkoobchod s obuví TERM jsme vytvořili sérii webů fashion značek. Cílem bylo odprezentovat jednotlivé brandy před koncovými klienty a zároveň před obchodníky, kteří obuv distribuují.
3T
3T / eshop
Pro české zastoupení slavného výrobce cyklistických komponent jsme realizovani v roce 2011 eshop s poměrně pokročilou sekcí pro B2B partnery.
YSoft
YSoft / enterprise
Pro dynamicky se rozvíjející společnost Y Soft jsme realizovali kompletní dodávku B2B portálu pro komunikaci s obchodními partnery, jejichž prostřednictvím Y Soft svoje služby prodává.
Korektura ČJ
Korektura ČJ / microsite
Tento miniweb prezentující služby v oblasti korektury českého jazyka dokazuje, že hezký web lze udělat i s nízkým rozpočtem. Klient nám dal volnou ruku, což se pozitivně odrazilo na výsledku.
Bianchi
Bianchi / eshop
Pro české zastoupení prestižní cyklistické značky jsme realizovali e-shop. V rámci fullservice zajišťujeme pro klienta také podpůrné aktivity, jako je realizace newsletterů či bannerových kampaní.
Dobot
Dobot / eshop
Pro velkoobchod s obuví TERM jsme vytvořili robustní eshop zastřešující všechny sportovní značky. Jeho cílem je prodej koncovým zákazníkům. Eshop dále rozvíjíme a zjišťujeme pro něj online marketing.
KDU - ČSL
KDU - ČSL / microsite
Chcete se dostat do Parlamentu? Svěřte nám přípravu webu a máte vyhráno! Tak lze s nadsázkou popsat spolupráci s KDU-ČSL v hektickém období předčasných voleb 2013.
Sport TERM
Sport TERM / eshop
Pro svého dlouholetého klienta, velkoobchod s obuví TERM, jsme zhotovili sérii brandových eshopů pro sportovní značky. Weby průběžně rozvíjíme a pro některé z nich zajišťujeme online marketing.
Restore One
Restore One / microsite
Atraktivní online prezentace služeb spojená s dobrou dohledatelností na klíčová slova. Pro obchodní firmu poměrně zásadní věc. Portál RestoreOne naplnil oboje.
Rezidence Martinů
Rezidence Martinů / microsite
Nejluxusnější developerský projekt v Brně nám svěřil svoji kompletní propagaci - realizovali jsme logo, web, print i outdoor. Byty jsou až na výjimky všechny prodané, projekt byl tedy úspěšný.
Park Inn
Park Inn / microsite
Ukázková prezentace hotelu. Jelikož realizujeme virutální prohlídky pro stovky hotelů v Itálii, připravili jsme pro ně návrh, jak by mohl vypadat celý jejich web. Projekt je zatím ve vývoji.
Co všechno umíme?
seo.png

Tvoříme originální a plně customizované e-shopy na míru. Důraz klademe na průchodnost, která má kladný vliv na výši konverze. Pomocí online marketingu zajistíme e-shopu návštěvnost.

Více informací

enterprise-(1).png

Enterprise je nejsilnější řešení pro weby s velkou návštěvností a složitou logikou. Vhodné je pro portály, korporátní weby i pro rozsáhlé online story. Umožňuje napojení na již existující ERP řešení.

Více informací

microsite.png

Jednoduchá webová vizitka plnící především prezentační funkci. Hodí se pro základní firemní stránky, osobní prezentaci nebo jako satelitní web k většímu projektu.

Více informací