Webové prezentace pro firmy, projekty a soukromé osoby

Získejte unikátní prostor pro propagaci Vašich služeb a produktů

Dejte o sobě vědět prostřednictvím kvalitní webové prezentace vytvořené na míru Vašemu podnikání, cílové skupině klientů a obchodních partnerů. Odlište se od konkurence srozumitelnými, přehlednými a vizuálně vytříbenými webovými stránkami, které budou obchodně účinné, s relevantní návštěvností, budou plnit Vaše cíle a očekávání a navíc budou vizuálně atraktivní a technologicky na výši. Pomůžeme Vám vhodně odprezentovat vaše produkty, služby, soukromé projekty, neziskové aktivity nebo záliby.
V našem pojetí chápeme webovou prezentaci jako internetové stránky neomezeného rozsahu, které klientovi primárně slouží k rozšíření povědomí veřejnosti o jeho aktivitách, službám či produktech. Stránky tedy fungují jako účinný informační kanál s důrazem na prezentační funkci a naplnění cíle, k němuž jsou určeny. Neočekává se u nich pokročilá funkcionalita, k těmto potřebám jsou určena naše další řešení, zejména e-shop a enterprise řešení pro korporátní weby propojené s ERP systémem.
napište nám

Mnoho tváří webových prezentací

Nezáleží na tom, jestli jste větší či menší firma, samostatný podnikatel, zájmová skupina či jednotlivec. Klíčový je váš zájem na internetu kvalitně, přehledně a vizuálně atraktivně odprezentovat svoji nabídku, služby, produkty či zájmy.
Webové prezentace jsou ideálním řešením pro všechny typy klientů a dají se tvořit v malém, středním i rozsáhlém provedení, přesně podle vašich potřeb. Webové stránky vytváříme na platformě Kentico CMS, která nám dovoluje respektovat specifické nároky klientů na jejich prezentaci. Z toho důvodu dáváme přednost tvorbě webů na míru před krabicovým řešením.
Díky realizaci přibližně dvou set nejrůznějších webových projektů jsme v minulosti vytvářeli prezentace klientům pohybujícím se v rozmanitých oblastech podnikání, jako jsou strojírenství, IT, stavebnictví, potravinářství, správa nemovitostí, design interiérů, cestovní ruch, vzdělávání, sport nebo móda.

Příklady referencí

Malý web tomaslerch.cz
Jednoduchá profilová webová prezentace i na jedné jediné stránce návštěvníkům sdělí vše, co je potřeba.
Střední web benebond.cz
Středně velké webové stránky už prostřednictvím záložek majitelům nabízí více prostoru k prezentaci produktů a služeb.
Velký web pbsvb.cz
I korporátní web se složitou strukturou, několika úrovněmi a množstvím produktových stránek je webovou prezentací v pravém slova smyslu.

Analýza

Nezáleží na tom, jestli jste větší či menší firma, samostatný podnikatel, zájmová skupina či jednotlivec. Klíčový je váš zájem na internetu kvalitně, přehledně a vizuálně atraktivně odprezentovat svoji nabídku, služby, produkty či zájmy.
Analýza klíčových slov
Zajistí soulad vaší prezentace s poptávkou uživatelů internetu. Získáme tak potřebné vstupní stránky pro jednotlivé množiny služeb či produktů, do nichž můžeme cíleně poslat návštěvníky z vyhledávačů.
Obsahová analýza
Obsah je král, kontext je královna. A web „pouze“ médiem, které sdělení doručí správnému člověku. Doporučíme tedy, jaké texty, fotky, videa či obsahovou grafiku připravit, aby se z návštěvníka webu stal Váš zákazník.
Analýza konkurence
Pro zlepšení Vaší pozice v online prostředí využijeme analýzu konkurence. Zjistíme, jak se prezentuje, jaké jsou její silné a slabé stránky a využijeme toho ve Váš prospěch.

Informační architektura

Optimální strukturu, layout a funkčnost jednotlivých prvků hledáme pomocí funkčního prototypu. Před Vašima očima tak roste model webu a Vy máte možnost do něj velmi snadno zasahovat a kontrolovat, zda řešení odpovídá Vašemu business zadání. Je to podobné stavbě domu – nejprve kvalitní projekt, teprve potom realizace.

Webdesign

Grafický návrh pak realizujeme již velmi cíleně a můžeme se zaměřit čistě na vizuální dojem, funkce je odladěna v předchozí fázi. Kreativní a poutavá grafika je jednou z našich hlavních předností. Klíčový vizuál realizujeme prostřednictvím homepage, po jejím odladění s klientem následuje příprava podstránek a obsahové grafiky.

Technická realizace

Připravíme projektovou dokumentaci a pustíme se do „oživování“ webových stránek. Součástí je kódování HTML / CSS, příprava responzivního designu ve speciálním gridu, nasazení na redakční systém Kentico, díky němuž budete moci web plně ovládat. Součástí je důkladné otestování a příprava webhostingu.

Obsah

Texty, fotografie, videa či virtuální prohlídky, to vše Vám rádi na míru připravíme. Rozsah našeho zapojení je na dohodě – od konzultací po komplet dodávku na klíč. Každopádně si chceme pohlídat, že obsah webu bude kvalitní a relevantní. Jinak by byl výsledek poloviční, možná ani to ne.

Online marketing

Významnou součástí našich služeb je online marketing. Web bez relevantní návštěvnosti je jako auto bez benzínu. V návaznosti na úvodní analýzy rozjedeme SEO, PPC kampaně, remarketing, newslettery a podporu přes sociální sítě. Promyšlený mix těchto aktivit zajistí, že web bude opravdu obchodním nástrojem, nikoli pouze krásnou hračkou beze smyslu.

Vyvíjíme webové prezentace na míru provozovatelů i uživatelů

Web development

Díky všestrannosti webového publikačního systému Kentico CMS ho využívají společnosti v 84 zemích světa pro více jak 6 000 webů. Desítky předchystaných funkčních modulů zajistí rychlý a efektivní vývoj, uživatelsky příjemné rozhraní zase snadnou správu z pozice editora. Funkce je zde oddělena od vizuálu, díky čemuž nejsme nijak omezeni a můžeme vytvářet řešení pokaždé opravdu na míru a podle konkrétních potřeb.

Kentico CMS je český produkt, třebaže 95% svého obratu tvoří v zahraničí, zejména v USA, Austrálii a Velké Británii. Podporuje mimo jiné jazykové mutace webových prezentací, full-textové vyhledávání, statistiku návštěvnosti, SEO, on-line formuláře, diskuzní fóra, blogy, ankety nebo galerie médií.

Responzivní design

S ohledem na roustoucí počet uživatelů s internetem v mobilu, nastupující LTE érou i stále se zvětšujícími obrazovkami telefonů je nezbytné optimalizovat Vaše webové stránky pro všechna přístupová zařízení.

Pružné zobrazení webové prezentace zajistíme díky responzivnímu designu, který chystáme prostřednictvím svého speciálního gridu. Technologicky jsme již pokročili natolik, že adaptivní web neznamená výrazné navýšení ceny projektu a dodáváme ho proto víceméně jako standard.

Váš web je i naší vizitkou

Celou naši filozofii lze jednoduše shrnout do jedné věty: Váš web je i naší vizitkou, díky referencím získáváme drtivou většinu svých zákazníků, a proto si naší pečlivostí buďte naprosto jisti.