Tvoříme webové stránky

Jsou i naší vizitkou

Brandový web nejčastěji slouží k propagaci značky, budování důvěry a sběru poptávek. Na úvodní schůzce s vámi a následně při rozhovorech s vašimi zákazníky si to velmi rychle vyjasníme. Účelu webu následně přizpůsobíme postup práce, webdesign i obsah.

Každý z našich projektů sleduje odlišné cíle


Hledáme s vámi optimální rozsah projektu

Společně se zadáním se od začátku snažíme definovat minimální řešení, které spustíme a podle předem domluveného plánu budeme dále rozvíjet. Platforma Kentico nám umožňuje navrhnout web s pomocí widgetů. Tyto moduly dovolují libovolně pracovat s pořadím prvků na stránce a pokročilým editorům otevírají nové možnosti správy webu.

 

Cenu webu na míru ovlivňuje především

firemni-web-1
Počet šablon nebo widgetů, se kterými budeme pracovat
firemni-web-2
Využití funkcionalit
firemni-web-3
Množství jazykových mutací webu

 
Naopak nehraje roli počet stránek nového webu

Náš zkušený IT tým je zárukou, že web bude fungovat podle vašich představ

  • Připravíme formuláře na míru Pomocí několika políček zefektivníme komunikaci mezi vámi a vašimi zákazníky. Vytvoříme kontaktní, poptávkový nebo rezervační formulář, který odbaví vše potřebné.
  • Navrhneme webovou kalkulačku Matematika nám nedělá problém, a to ani na webu. Pro libovolné účely vymyslíme a zrealizujeme kalkulačku, která uživatelům vašeho webu pomůže s počty.
  • Propojíme váš web se sociálními sítěmi Najdeme účinné řešení, jak prezentovat posty a reakce fanoušků u vás na webu. Návštěvníci vašich stránek budou mít skvělý přehled o tom, co se kolem vás děje.
  • Naučíme vás posílat newslettery Máte svým zákazníkům co říct i mimo web? Přidáme na web registraci do newsletteru, nakódujeme šablonu a ukážeme vám, jak snadno vytvoříte a pošlete hromadnou zprávu.
  • Vytvoříme pokročilé filtrování Ať už na webu máte katalog produktů nebo blog s různými druhy příspěvků, urychlíme cestu uživatele k tomu, co právě hledá, pomocí libovolných filtrů.
  • Naprogramujeme konfigurátor pro vaše zboží S pomocí promyšleného a na míru upraveného nástroje vám pomůžeme představit zákazníkům zboží ve všech jeho variantách, barevných odstínech a velikostech.
cta-firemni

Po spuštění neusínáme na vavřínech

Web je jako živý organismus, o který je potřeba se starat a živit ho obsahem. Pomůžeme vám s jeho rozvojem, ať už se rozhodnete pro založení blogu, jazykové mutace nebo publikování aktualit.