Platforma Kentico dává svobodu

Nám i našim klientům

Zásadní součástí námi realizovaných webů a e-shopů je redakční systém Kentico CMS a EMS, na který při vývoji nedáme dopustit. Jde o komerční platformu, kterou neustále vyvíjí a vylepšuje 300 profíků společnosti Kentico. Pracujeme s jedním z nejpokročilejších řešení svého druhu na světě, a proto nás těší, že jsme od roku 2011 Kentico Gold Partner.

Naše weby na systému Kentico 3× jinak


All-in-one platforma složená ze 3 stěžejních částí

kentico-1
Systém pro správu obsahu na webu
E-commerce neboli řešení pro obchodování v online prostředí
kentico-3
Online marketing pro propagaci na internetu

Kentico je nástroj, jehož prostřednictvím realizujeme naše řešení

  • Pracujeme se systémem třetí strany A rádi na tom stavíme, protože díky tomu jsou na nás naši klienti zcela nezávislí. Jen v ČR je dalších 40 Kentico partnerů, kteří jsou schopni web okamžitě převzít a spravovat.
  • Využíváme český produkt s globálním dosahem I když se to nezdá, za systémem Kentico stojí firma z Brna. Největších tržeb firma dosahuje v USA, Velké Británii, Austrálii, Holandsku a v ČR. Celkově už bylo Kentico použito ve více než 80 zemích světa.
  • Vyvíjíme weby pomocí modulárního systému Kentico se skládá z celé řady stavebních částí neboli modulů, ze kterých se dá celkem snadno postavit celý web. Kdykoliv se navíc dají přidávat další moduly jako např. e-shop, B2B zóna nebo jazykové mutace.
  • Zaškolíme vás do prostředí pro editory Redakční systém Kentico je uzpůsoben pro různé typy uživatelů, kteří si mohou nastavit svůj jazyk ovládání. Pro práci v administraci vás v rámci předání webu zaškolíme, k tomu můžete využít Kentico podporu 24/7.
  • Poradíme vám s typem Kentico licence Kentico je licencovaný produkt se čtyřmi verzemi – Free, Base, Ultimate a EMS. Lze využít také naší multilicenci, díky čemuž je web umístěn na našem serveru a náklady se pohybují pouze v řádech stovek korun měsíčně.
  • Nastavíme online marketingové aktivity Předností systému Kentico je propracovaná podpora online marketingu. Base licence umožňuje rozesílat newslettery, EMS otevírá dveře personalizaci obsahu, trackování uživatelů nebo marketingové automatizaci.
cta-kentico

S námi má váš web budoucnost

Po spuštění webu jsme s pomocí platformy Kentico připraveni řešení dlouhodobě rozvíjet nad rámec původního zadání.
Nikdy není pozdě na vývoj nových funkcionalit, které pomohou vašemu webu růst.