Grafický design máme v krvi

A hlavu plnou nápadů

Začínali jsme jako grafické studio a i dnes máme v týmu čtyři grafiky, kteří denně pracují na vizuálních výstupech pro vás. Baví nás navrhovat firemní identitu, loga a tiskoviny. Práci na design manuálu nebo rebrandingu si rádi zpestřujeme sazbou knih, návrhy obalového designu a nestandardních formátů. Jsme specialisty na webdesign a Kentico.
 

Máme rádi rozmanitou práci


Grafiku dodáváme pro 95 % našich projektů

  • Bez loga se nepohneme dál Logo je základní stavební kámen celé naší grafické práce. Tvoříme buď úplně nový logotyp, nebo mu dopřejeme zasloužený redesign. Výstupem je profesionálně zpracovaný logomanuál, se kterým zvládne pracovat jakýkoli grafik.
  • Dodáme vám zapamatovatelnou firemní identitu Po vytvoření loga přichází na řadu návrh vizuálního stylu, známého také jako corporate identity. Vybereme a definujeme použití jednotlivých grafických prvků a vytvoříme vizuál všem zvoleným formátům.
  • Navrhneme tiskoviny pro každou příležitost Mezi grafiky máme specialisty na DTP se zkušenostmi s printovou reklamou i luxusními tiskovinami. Nabízíme samostatné grafické služby i zajištění reklamních materiálů na klíč.
  • Neobvyklé projekty bereme jako výzvu Práce, spojená s návrhem knižních obálek, sazbou knih nebo vymýšlením výstav, je jako za odměnu. Cizí nám není ani obalový design a potisk textilu. Čím víc prostoru nám dáte, tím kreativnější návrhy dostanete.
cta-design

Staráme se, abyste byli vidět

Místo agresivní pestrobarevné grafiky a slepého následování trendů sázíme na elegantní, čisté grafické návrhy, za kterými si stojíme.