Kodér

Pomozte nám tvořit hravé, moderní a funkční weby! Hledáme vývojáře, který se jen tak nezalekne HTML a CSS kódů a zvládá alespoň základní práci s JavaScript.

Co potřebujeme, abyste ovládali

  • Práci s kódy (html, css), které pro vás nejsou jen změť znaků, ale srozumitelný jazyk.
  • Tajemství JavaScriptu – zejména manipulaci s DOM. U těžších věcí, na které byste si třeba sami netroufali, vám bude hlídat záda náš frontenďák Kuba.
  • Základní znalost C# pro vás bude velkou výhodou.
  • Zkušenosti s libovolným CMS vám taky přinesou body navíc.
  • A pokud se umíte zamyslet nad tím, jak umožnit prvkům na webu být co nejvíce customizovatelné, jste náš člověk. 


Co vám svěříme

  • Práci na jednodušších microsites až po kódování komplexních webových portálů.
  • Možnost vyhrát si s weby značek jako Axiory, Purple, Agrotec či Bematech.
  • Vlastní projekty, které budete řešit přímo s projektovým manažerem a webdesignerem.
  • Místo v týmu 25 developerů, kteří jsou připraveni vám pomoct, poradit nebo si vyslechnout nové nápady, se kterými přijdete.

Co za to?

Nabízíme férovou nástupní mzdu, její postupný růst a získávání benefitů – firemní tarif, stravenky, roční bonusy a časem i příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu. A nebojíme se ani práce z domu! Naopak,  u nás není problém pracovat z domu.

Ale na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a PlayStation dostupný po celý den – jó, to si člověk snadno zvykne. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. 

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme na počet realizací největším vývojářem na platformě Xperience (původně Kentico). Pravdou však je, že většinu kódů si píšeme přímo my. Pravou rukou jsou nám při práci moderní technologie .NET CORE 5 a MVC. Do kanceláří na Křenové, kde sídlíme, je to z centra Brna cobydup. Právě tady se líhnou ty nejlepší nápady pro tuzemské i zahraniční klienty.


Tu hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od zkušenějších kolegů z oborů. Chcete-li se posouvat kupředu, jste na správné adrese.

Ozvěte se!

Stavte se za námi a ověřte si, jak vypadáme my, naše pracovní prostředí i náš denní režim. Rádi se vám u kávy představíme. Záleží nám na tom, aby nás to spolu bavilo. Napište na info@puxdesign.cz a zjistíme to.