Back office

Hledáme šikovnou kolegyni nebo kolegu, který se nebojí sednout si do čela naší kanceláře a z recepce tak zabezpečit nejen provozní věci, ale také nám pomáhat s plněním webového obsahu a marketingem. 

Co Ti svěříme

Můžeš se těšit na velmi pestrou práci! Vypíchnout můžeme např.:
 • Příprava smluv a objednávek pro klienty
 • Správa personální dokumentace (smlouvy, dovolená…)
 • Spolupráce s účetní (kompletace dokladů k odchozím platbám a ke mzdám, příprava cestovních výkazů…)
 • Manažerské účetnictví (měsíční výkaz obratu a zisku)
 • Zajištění a kontrola dodavatelských služeb (catering, úklid…)
 • Organizace firemních akcí
 • Správa našeho Facebooku
 • Zajištění menších projektů (zejména komunikace s externími tiskárnami, vyzvednutí a dovezení klientovi)
 • Plnění webového obsahu a firemní marketing

Co od Tebe očekáváme

Můžeš být zkušený i začátečník, kterého zaučíme. Hlavní je chuť dělat věci dobře a přemýšlet o nich. Určitě se u nás neztratíš, pokud:

 • Umíš ve Wordu a Excelu
 • Jsi pečlivý/á
 • Rozumíš trochu účetnictví a rád/a pracuješ s lidmi
 • Umíš řídit… A pokud máš svoje auto, je to úplná pecka :-)

Kdo jsme a co děláme

Jsme parta složená z developerů, kreativců a projekťáků. Vytváříme zakázková řešení pro vymakané weby, e-shopy a portály - to všechno na platformě Kentico, se kterou Tě také naučíme pracovat. Nepotrpíme si na formality a čas od času se sejdeme u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho budeš součástí.

Nenabízíme jenom stravenky

Můžeš se těšit na férovou nástupní mzdu, její postupný růst a nejrůznější benefity. Chceme, aby každý využíval výhody podle svého gusta. Kromě stravenek tak můžeš získat také příspěvky na dovolenou, sport, kulturu, wellness, životní a důchodové pojištění…  Díky firemnímu tarifu pak budeš volat a SMSkovat zadarmo. A to nejen pracovně:-). Samozřejmostí je pro nás podpora Tvého dalšího vzdělávání. Ať jsme každý ve svém oboru skutečný profík!
Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí a zajímavých projektech. Rychle si zvykneš i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a pingpongový stůl dostupný po celý den. Od ledna 2018 se pak můžeš těšit na zbrusu nové prostory nedaleko centra (Křenová 69), kam se stěhujeme :-).Chceš do toho jít s námi? Pak neváhej a dej mi o sobě vědět.

Kateřina Suchánková
katerina.suchankova@puxdesign.cz
+420799996999

Web backend developer

Hledáme vývojáře v C#/.NET s přesahem do webových technologií, který bude mít chuť vytvářet nápaditá řešení a mít možnost každou výzvu řešit po svém. Práce při škole nebo na plný úvazek u nás čeká na začínající i zkušenější developery.

Co vám svěříme

Můžete se těšit na práci pro velké portály a e-shopy na míru jako Konica Minolta, DHL, Y Soft, Comfor nebo Pneuboss. Na začátku budete pracovat na dílčích úkolech, které se zkušenostmi přerostou ve větší celky a vedení celých projektů. V rámci vývoje budete řešit integrace platformy Kentico s firemními ERP a dalšími systémy třetích stran. Příkazy select, update nebo delete vás budou provázet každý den. Běžnou součástí práce backend developera je i customizace navržených e-commerce řešení.
 
Zároveň za sebou budete mít tým 11 developerů, kteří jsou připraveni vám pomoct, poradit nebo si vyslechnout nové nápady, se kterými přijdete. Schopnosti celého týmu se snažíme stavět na vzájemném sdílení vědomostí jednotlivců.

Jako web backend developer získáte body

 • Pokročilými znalostmi C# na platformě ASP.NET, na které stojí veškerá naše práce spojená s vývojem webů.
 • Zkušenostmi s SQL a orientací v práci s databázemi.
 • Přehledem o verzovacích systémech. U nás používáme GIT a jsme připraveni se o naše zkušenosti podělit.
 • Analytickým a koncepčním myšlením, abyste ten Matrix okolo snadno prokoukli.
 • Alespoň vzdáleným povědomím o libovolných CMS systémech. My pracujeme s Kentico CMS, se kterým vás raz dva seznámíme.
 • Ochotou integrovat naše webová řešení s různými ERP systémy. My Kentico propojujeme s MS Dynamics NAV, SAP, Helios, Pohoda, Karat a dalšími, takže máte šanci se toho hodně naučit.
 • Odhodláním získávat nové zkušenosti, diskutovat i nesouhlasit s ostatními. Vítáme každý nový pohled na věc.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme na počet realizací největší vývojář na platformě Kentico. Z kanceláře nedaleko centra Brna pracujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho budete součástí.

Co za to?

Nabízíme férovou nástupní mzdu, její postupný růst a získávání benefitů - stravenky, dovolená navíc a roční bonusy. Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od zkušenějších kolegů z oborů. Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a pingpongový stůl dostupný po celý den.

Ozvěte se!

Pokud vás pozice web backend developera zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a přehled zkušeností. Necháme na vás, jestli to bude životopis, aktuální profil na LinkedIn nebo odkaz na váš web. Když to zabere, potkáte se u nás v kanceláři s někým z vedení a zkušenějším developerem, abychom prověřili, že nám to spolu bude klapat.

Pište na info@puxdesign.cz.