Plnič webového obsahu

Hledáme šikovného a zodpovědného nadšence do webů, který nám pomůže plnit obsah do webových stránek a finalizovat tak celé projekty před spuštěním. Zájemce na této pozici se naučí pracovat s redakčním systémem a editovat tak velkou část webu. 

Koho hledáme

 • ideálně studenta
 • časově flexibilního člověka, který se může plnění dle potřeby věnovat během týdne
 • spolehlivého zájemce o plnění webů, který si úkoly zorganizuje tak, aby práci odevzdal v požadovaném termínu
 • plniče s vlastním počítačem a přístupem na internet
 • uchazeče se zájmem o dlouhodobou spolupráci 


Výhodou jsou zkušenosti s libovolným redakčním systémem (my používáme Kentico), i s HTML. 

Co nabízíme

 • práci spočívající v plnění webů obsahem s potenciálem získat zkušenosti a posunout se v budoucnu na pozici projektového manažera
 • částečný úvazek (velikost úvazku vyplyne z aktuálních projektů)
 • nástupní odměnu 100 Kč/h, která může růst v závislosti na získaných dovednostech
 • možnost částečné nebo kompletní práce z domu
 • volitelnou pracovní dobu (víkendy, práce v noci, zkrátka podle chuti)

Ozvěte se!

Pokud vás pozice plniče webového obsahu zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a pochlubte se svými zkušenostmi. Necháme na vás, jestli to bude životopis nebo aktuální profil na LinkedIn. Následně se u nás v kanceláři potkáte s někým z vedení a projekťákem, abychom prověřili, že nám to spolu bude klapat.
Pište na info@puxdesign.cz.

Projektový manažer

Hledáme člověka, kterého baví weby a chce řídit jejich tvorbu od první schůzky s klientem, přes spuštění nového řešení až po dlouhodobé vedení vlastního projektu. Na zájemce o kariéru projekťáka u nás čeká práce při škole nebo na plný úvazek. 

Co vám svěříme

Budete dohlížet na plynulý průběh a termíny všech fází projektů webů, e-shopů i složitějších webových aplikací. Ve spolupráci s kolegy navrhnete vhodné řešení webu a vytvoříte zadání, zajistíte veškeré podklady a povede celý projekt k očekávanému cíli. O průběhu realizace budete komunikovat s klientem i členy týmu. Proškolíte editory webu v systému Kentico a budete mít na starosti spuštění webu. Po uzavření projektu se o klienta i web budete starat dlouhodobě.

Pro práci projekťáka potřebujete mít

 • Zkušenosti s weby, e-shopy a webovými aplikacemi, ať už jde o jejich tvorbu, správu, editaci nebo prostě dobrý vztah k webům. Tady platí pravidlo lepší něco než nic.
 • Chuť dělat věci na 120 % a každý úkol dotáhnout do konce. Bez disciplíny, spolehlivosti a pečlivosti to projekťák zkrátka daleko nedotáhne. 
 • Schopnost komunikovat s klienty i týmovými parťáky a sdílet získané informace. 
 • Dobrou znalost MS Office nebo chuť doplnit potřebné mezery. Pro tvorbu zadání, kalkulací i dokumentací je to ověřený nástroj. Chceme to mít černé na bílém.
Za výhodu považujeme znalost angličtiny a zkušenosti s integračními projekty, SCRUMem nebo metodikou Prince 2.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme druhý největší dodavatel webů na platformě Kentico. Z kanceláře nedaleko centra Brna pracujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho můžete být součástí.

Co za to?

Jako hlavní výhodu práce u nás vidíme v zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od kolegů z nejrůznějších oborů. Nabízíme férovou nástupní mzdu a postupné získávání benefitů stravenky, dovolená navíc a roční bonusy. Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a pingpongový stůl dostupný po celý den.

Ozvěte se!

Pokud vás pozice projektového manažera zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a pochlubte se svými zkušenostmi. Necháme na vás, jestli to bude životopis nebo aktuální profil na LinkedIn. Následně se u nás v kanceláři potkáte s někým z vedení a zkušenějším projekťákem, abychom prověřili, že nám to spolu bude klapat.
Pište na info@puxdesign.cz.

Web backend developer

Hledáme vývojáře v C#/.NET s přesahem do webových technologií, který bude mít chuť vytvářet nápaditá řešení a mít možnost každou výzvu řešit po svém. Práce při škole nebo na plný úvazek u nás čeká na začínající i zkušenější developery.

Co vám svěříme

Můžete se těšit na práci pro velké portály a e-shopy na míru jako Konica Minolta, DHL, Y Soft, Comfor nebo Pneuboss. Na začátku budete pracovat na dílčích úkolech, které se zkušenostmi přerostou ve větší celky a vedení celých projektů. V rámci vývoje budete řešit integrace platformy Kentico s firemními ERP a dalšími systémy třetích stran. Příkazy select, update nebo delete vás budou provázet každý den. Běžnou součástí práce backend developera je i customizace navržených e-commerce řešení.
 
Zároveň za sebou budete mít tým 11 developerů, kteří jsou připraveni vám pomoct, poradit nebo si vyslechnout nové nápady, se kterými přijdete. Schopnosti celého týmu se snažíme stavět na vzájemném sdílení vědomostí jednotlivců.

Jako web backend developer získáte body

 • Pokročilými znalostmi C# na platformě ASP.NET, na které stojí veškerá naše práce spojená s vývojem webů.
 • Zkušenostmi s SQL a orientací v práci s databázemi.
 • Přehledem o verzovacích systémech. U nás používáme GIT a jsme připraveni se o naše zkušenosti podělit.
 • Analytickým a koncepčním myšlením, abyste ten Matrix okolo snadno prokoukli.
 • Alespoň vzdáleným povědomím o libovolných CMS systémech. My pracujeme s Kentico CMS, se kterým vás raz dva seznámíme.
 • Ochotou integrovat naše webová řešení s různými ERP systémy. My Kentico propojujeme s MS Dynamics NAV, SAP, Helios, Pohoda, Karat a dalšími, takže máte šanci se toho hodně naučit.
 • Odhodláním získávat nové zkušenosti, diskutovat i nesouhlasit s ostatními. Vítáme každý nový pohled na věc.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme na počet realizací největší vývojář na platformě Kentico. Z kanceláře nedaleko centra Brna pracujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho budete součástí.

Co za to?

Nabízíme férovou nástupní mzdu, její postupný růst a získávání benefitů - stravenky, dovolená navíc a roční bonusy. Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od zkušenějších kolegů z oborů. Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a pingpongový stůl dostupný po celý den.

Ozvěte se!

Pokud vás pozice web backend developera zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a přehled zkušeností. Necháme na vás, jestli to bude životopis, aktuální profil na LinkedIn nebo odkaz na váš web. Když to zabere, potkáte se u nás v kanceláři s někým z vedení a zkušenějším developerem, abychom prověřili, že nám to spolu bude klapat.

Pište na info@puxdesign.cz.