Supporťák a plnič webů v jednom

Hledáme šikovného a zodpovědného nadšence do webů, který bude na plný úvazek řídit odbavování požadavků našich stálých klientů po e-mailu i telefonu. Ve zbytku času pomůže plnit obsah do webových stránek a finalizovat tak celé projekty před spuštěním.

 

Co vám svěříme

Stanete se pravou rukou klientů a projektových manažerů. V první řadě budete spravovat e-mail a telefon, na které zákazníci píší dotazy a požadavky týkající se jejich webů. Místo slepého plnění úkolů ale bude vaším cílem najít to nejlepší vhodné řešení, které bude plnit cíle webu i obchodní záměry klienta. Tím získáte svoje malé projekty, které povedete od návrhu řešení až k realizaci. Díky plnění webů se zase rychle naučíte s redakčním systémem a získáte tak dost znalostí a zkušeností, které vás v případě vašeho zájmu kvalifikují na pozici projektového manažera. 
 

Pro práci supporťáka potřebujete mít

 • Zkušenost s libovolným redakčním systémem nebo chuť ho podrobně poznat. My používáme Kentico. 
 • Schopnost komunikovat s klienty i týmovými parťáky a posouvat věci kupředu. 
 • Chuť dělat věci na 120 % a každý úkol dotáhnout do konce. Bez disciplíny, spolehlivosti a pečlivosti to supporťák zkrátka daleko nedotáhne. 
 • Dobrou znalost MS Office nebo ochotu doplnit potřebné mezery. Pro tvorbu zadání, kalkulací i dokumentací je to ověřený nástroj. Chceme to mít černé na bílém.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme největší dodavatel webů na platformě Kentico. Z kanceláře nedaleko centra Brna pracujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho můžete být součástí.
 

Co za to?

Jako hlavní výhodu práce u nás vidíme v zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od kolegů z nejrůznějších oborů. Nabízíme férovou nástupní mzdu a postupné získávání benefitů – stravenky, roční bonusy nebo příspěvky na dovolenou, sport a pojištění. Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a pingpongový stůl dostupný po celý den. Teď se navíc budeme stěhovat do nového, takže práce v novém moderní prostředí vás nemine.

 

Ozvěte se!

Pokud vás pozice supporťáka a plniče webů v jednom zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a pochlubte se svými zkušenostmi. Necháme na vás, jestli to bude životopis nebo aktuální profil na LinkedIn. Následně se u nás v kanceláři potkáte s někým z vedení a zkušenějším projekťákem, abychom prověřili, že nám to spolu bude klapat.

Pište na info@puxdesign.cz.

Web backend developer

Hledáme vývojáře v C#/.NET s přesahem do webových technologií, který bude mít chuť vytvářet nápaditá řešení a mít možnost každou výzvu řešit po svém. Práce při škole nebo na plný úvazek u nás čeká na začínající i zkušenější developery.

Co vám svěříme

Můžete se těšit na práci pro velké portály a e-shopy na míru jako Konica Minolta, DHL, Y Soft, Comfor nebo Pneuboss. Na začátku budete pracovat na dílčích úkolech, které se zkušenostmi přerostou ve větší celky a vedení celých projektů. V rámci vývoje budete řešit integrace platformy Kentico s firemními ERP a dalšími systémy třetích stran. Příkazy select, update nebo delete vás budou provázet každý den. Běžnou součástí práce backend developera je i customizace navržených e-commerce řešení.
 
Zároveň za sebou budete mít tým 11 developerů, kteří jsou připraveni vám pomoct, poradit nebo si vyslechnout nové nápady, se kterými přijdete. Schopnosti celého týmu se snažíme stavět na vzájemném sdílení vědomostí jednotlivců.

Jako web backend developer získáte body

 • Pokročilými znalostmi C# na platformě ASP.NET, na které stojí veškerá naše práce spojená s vývojem webů.
 • Zkušenostmi s SQL a orientací v práci s databázemi.
 • Přehledem o verzovacích systémech. U nás používáme GIT a jsme připraveni se o naše zkušenosti podělit.
 • Analytickým a koncepčním myšlením, abyste ten Matrix okolo snadno prokoukli.
 • Alespoň vzdáleným povědomím o libovolných CMS systémech. My pracujeme s Kentico CMS, se kterým vás raz dva seznámíme.
 • Ochotou integrovat naše webová řešení s různými ERP systémy. My Kentico propojujeme s MS Dynamics NAV, SAP, Helios, Pohoda, Karat a dalšími, takže máte šanci se toho hodně naučit.
 • Odhodláním získávat nové zkušenosti, diskutovat i nesouhlasit s ostatními. Vítáme každý nový pohled na věc.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme na počet realizací největší vývojář na platformě Kentico. Z kanceláře nedaleko centra Brna pracujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho budete součástí.

Co za to?

Nabízíme férovou nástupní mzdu, její postupný růst a získávání benefitů - stravenky, dovolená navíc a roční bonusy. Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od zkušenějších kolegů z různých oborů. Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a pingpongový stůl dostupný po celý den.

Ozvěte se!

Pokud vás pozice web backend developera zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a přehled zkušeností. Necháme na vás, jestli to bude životopis, aktuální profil na LinkedIn nebo odkaz na váš web. Když to zabere, potkáte se u nás v kanceláři s někým z vedení a zkušenějším developerem, abychom prověřili, že nám to spolu bude klapat.

Pište na info@puxdesign.cz.