Šikovný frontend developer

Hledáme vývojáře se znalostí HTML, CSS a JavaScript, který nám pomůže vytvářet nápadité a hravé weby. Ať už jste junior, nebo máte zkušeností na rozdávání, u nás získáte podporu zkušených frontend i backend vývojářů. Práce na plný úvazek čeká na developera s dávkou spolehlivosti a samostatnosti. A nastoupit můžete klidně hned od ledna!

Co vám svěříme

 • Vlastní projekty, které budete řešit přímo s projektovým manažerem a webdesignerem a práci v agilních týmech řízených pomocí SCRUMu.
 • Grafiku, kterou rozhýbete dynamickými a responzivními prvky. 
 • Možnost vyhrát si s weby značek jako IDEA StatiCa, Pimics, Yenkee nebo Axiory.
 • Práci pro zvučné klienty jako Carollinum, Agrotec, Kitchen Aid nebo Doke.  
 • Místo v týmu 25 developerů, kteří jsou připraveni vám pomoct, poradit nebo si vyslechnout nové nápady, se kterými přijdete.

Jako frontend developer získáte body

 • Se seniorními zkušenostmi vám dáme prostor podílet se na mezinárodních projektech. Juniora rádi zaškolíme na jednoduchých webových prezentacích.
 • Dovedností psaní stylů v preprocesoru. My používáme SASS.
 • Chutí používat nebo se naučit s jQuery nebo React.js. a v rámci frontendového stacku s frameworkem Gatsby JS.
 • Přehledem o verzovacích systémech. U nás používáme GIT a jsme připraveni se o naše zkušenosti podělit.
 • Alespoň vzdáleným povědomím o libovolných CMS systémech. My pracujeme s Kenticem na platformě ASP.NET Core, a s opensource CMS Orchard Core.
 • Přiloženými ukázkami vašich referenčních projektů včetně jejich kódu. Bez nich toho pravého developera nevybereme.

Co za to?

Nabízíme férovou nástupní mzdu, její postupný růst a získávání benefitů – firemní tarif, stravenky, roční bonusy a časem i příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu. Aby se nám dobře pracovalo, nebojíme se práce z domu. Po zapracování není problém si domluvit home office ze dne na den, když čekáte opraváře, jste nachlazení nebo se vám zkrátka v klidu domova lépe pracuje.

Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od zkušenějších kolegů z oborů. V týmu poznáte ostřílené profesionály, ale zároveň spolehlivé kamarády, se kterými se rozhodně nudit nebudete. Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a PlayStation dostupný po celý den.

Jsme my ti praví pro vás? 

V České republice jsme na počet realizací největší vývojář na platformě Kentico. Z kanceláře nedaleko centra Brna pracujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho budete součástí.

Ozvěte se!

Pokud vás pozice zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a pochlubte se svými zkušenostmi. Necháme na vás, jestli to bude životopis nebo aktuální profil na LinkedIn. Abychom dokázali najít toho nejlepšího z vás, máme jednu důležitou podmínku: zaslání ukázky vašich referenčních projektů včetně kódu.

Pište na info@puxdesign.cz nebo se za námi rovnou stavte a podívejte se, jak vypadáme my, naše kanceláře a denní režim. Rádi se vám u kávy představíme. Záleží nám na tom, aby nás to spolu bavilo.  

Akční projektový manažer

Hledáme člověka, kterého baví weby a chce řídit jejich tvorbu od první schůzky s klientem, přes spuštění nového řešení až po dlouhodobé vedení vlastního projektu. Na zájemce o kariéru projekťáka u nás čeká práce při škole nebo na plný úvazek. 

Co vám svěříme

 • dohled nad plynulým průběhem a termíny všech fází projektů webů, e-shopů i složitějších webových aplikací, 
 • návrhy vhodných řešení webu ve spolupráci s kolegy, 
 • tvorbu zadání, zajištění veškerých podkladů a vedení celého projektu k očekávanému cíli, 
 • proškolení klientových editorů v systému Kentico a spuštění webu, 
 • dlouhodobou péči o klienta po uzavření projektu.

Pro práci projekťáka potřebujete mít

 • zkušenosti s weby, e-shopy a webovými aplikacemi, ať už jde o jejich tvorbu, správu, editaci nebo prostě dobrý vztah k webům. Tady platí pravidlo lepší něco než nic.
 • chuť dělat věci na 120 % a každý úkol dotáhnout do konce. Bez disciplíny, spolehlivosti a pečlivosti to projekťák zkrátka daleko nedotáhne. 
 • schopnost komunikovat s klienty i týmovými parťáky a sdílet získané informace. 
 • dobrou znalost MS Office, povědomí o nástrojích jako je např. Jira a Confluence nebo chuť doplnit potřebné mezery. Pro tvorbu zadání, kalkulací i dokumentací jsou to ověření pomocníci. Chceme to mít černé na bílém.
Za výhodu považujeme znalost angličtiny a zkušenosti s integračními projekty, SCRUMem nebo metodikou Prince 2.

Co za to?

Nabízíme férovou nástupní mzdu, její postupný růst a získávání benefitů - firemní tarif, stravenky, roční bonusy a časem i příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu. Aby se nám dobře pracovalo, nebojíme se práce z domu. Po zapracování není problém si domluvit homeoffice, když čekáte opraváře, jste nachlazení nebo se vám zkrátka v klidu domova lépe pracuje.

Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od zkušenějších kolegů z oborů. Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, dvakrát týdně snídaně ve firmě a PlayStation dostupný po celý den.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme druhý největší dodavatel webů na platformě Kentico. Z kanceláře nedaleko centra Brna pracujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho můžete být součástí.

Ozvěte se!

Pokud vás pozice projektového manažera zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a pochlubte se svými zkušenostmi. Necháme na vás, jestli to bude životopis nebo aktuální profil na LinkedIn. Následně se u nás v kanceláři potkáte s někým z vedení a zkušenějším projekťákem, abychom prověřili, že nám to spolu bude klapat.

Pište na info@puxdesign.cz.

Nadšený backend developer

Hledáme vývojáře v C#/.NET s přesahem do webových technologií, který bude mít chuť vytvářet nápaditá řešení a mít možnost každou výzvu řešit po svém. Práce při škole nebo na plný úvazek u nás čeká na začínající i zkušenější developery.

Co vám svěříme

 • Integrace platformy Kentico s firemními ERP a dalšími systémy třetích stran, které naši klienti běžně využívají (MS Dynamics NAV, SAP, Helios, Pohoda, Karat a další).
 • Customizaci e-commerce řešení, které navrhnou vaši kolegové.
 • Vlastní projekty, které budete řešit přímo s projektovým manažerem a dalšími vývojáři.
 • Práci na velkých portálech a e-shopech, jako jsou Konica Minolta, Y Soft, Comfor nebo Pneuboss.
 • Místo v týmu 25 developerů, kteří jsou připraveni vám pomoct, poradit nebo si vyslechnout nové nápady, se kterými přijdete.

Jako backend developer získáte body

 • Pokročilými znalostmi C# na platformě ASP.NET, na které stojí veškerá naše práce spojená s vývojem webů.
 • Zkušenostmi s SQL a orientací v práci s databázemi.
 • Přehledem o verzovacích systémech. U nás používáme GIT a jsme připraveni se o naše zkušenosti podělit.
 • Analytickým a koncepčním myšlením, abyste ten matrix okolo snadno prokoukli.
 • Alespoň vzdáleným povědomím o libovolných CMS systémech. My pracujeme s Kentico CMS, se kterým vás raz dva seznámíme.
 • Nasazením při porážení kolegů ve FIFA, Mortal Kombat nebo Rally :)
 • Odhodláním získávat nové zkušenosti, diskutovat i nesouhlasit s ostatními. Vítáme každý nový pohled na věc.

Co za to?

Nabízíme férovou nástupní mzdu, její postupný růst a získávání benefitů - firemní tarif, stravenky, roční bonusy a časem i příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu. Aby se nám dobře pracovalo, nebojíme se práce z domu. Po zapracování není problém si domluvit homeoffice ze dne na den, když čekáte opraváře, jste nachlazení nebo se vám zkrátka v klidu domova lépe pracuje. Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od zkušenějších kolegů z oborů. Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a PlayStation dostupný po celý den.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme na počet realizací největší vývojář na platformě Kentico. Z kanceláře nedaleko centra Brna pracujeme pro tuzemské i zahraniční klienty. Jsme parta lidí, která si nepotrpí na formality a ráda se čas od času sejde u piva, při sportu nebo na výletě. A toho všeho budete součástí.

Ozvěte se!

Stavte se za námi a ověřte si, jak vypadáme my, naše pracovní prostředí i náš denní režim. Rádi se vám u kávy představíme. Záleží nám na tom, aby nás to spolu bavilo. Napište na info%at%puxdesign.cz a zjistíme to.