Nejsme brouci pytlíci

Za zády máme silné partnery

Neumíme všechno a říkáme to na rovinu. Specializujeme se na vývoj webů. S dílčími úkoly nám pomáhají zkušení partneři. Dobře je známe a nebojíme se je ve správnou chvíli doporučit.

Online marketing s entuziasmem

Proficio Návštěvníci jsou pro web stejně důležití jako benzín pro jízdu autem. A proto do našich webů tankujeme Proficio. Je to agentura naší velikosti – plná specialistů na SEO, PPC, sociální média, zbožové katalogy, e-mailing a návrh strategie pro online prostředí. Na oplátku jim pomáháme stavět weby pro jejich vlastní projekty.
Projekty: Pneuboss, Klimatex, Comfor
Proficio

Promyšlená SEOsymbióza

Jan Onesork Mít web je fajn. Ovšem mít web, který uživatelé najdou na první dobrou, je ještě lepší. A protože se to samo neudělá, spolupracujeme na zlepšování pozic našich webů ve vyhledávání s Honzou Onesorkem. Stojí za ním malá skupinka lidí úzce specializovaných na SEO. Naše spolupráce je ověřená léty a desítkami úspěšných projektů.
Projekty: DHL, Y Soft, Vinotrh
Jan Onesork

Fotky, co mají říz

Ondřej Straka Ke kvalitnímu obsahu webu patří atraktivní fotky, proto je Ondra naším dvorním dodavatelem. Perfektní práci odvádí na produktových i imageových snímcích. Je to ochotný profesionál a absolvent reklamní fotografie na UTB ve Zlíně, který pro fotku nejde daleko.
Projekty: Teiresiás MUNI, IQ Landia, Pálavská galerie vín
Ondřej Straka

Hra s ironií a nadsázkou

Enteron Když je koncept projektu postaven na interaktivním obsahu, je dobré znát někoho, kdo to všechno rozhýbe. Kluci se online flashovým hrám a animacím věnují už od roku 2000. Spolupracujeme s nimi opakovaně, protože nám sedí jejich tvůrčí povahy i kousavý humor.
Enteron