Nejsme brouci pytlíci

Za zády máme silné partnery

Neumíme všechno a říkáme to na rovinu. Specializujeme se na vývoj webů. S dílčími úkoly nám pomáhají zkušení partneři. Dobře je známe a nebojíme se je ve správnou chvíli doporučit.

Online marketing
s entuziasmem

Proficio Návštěvníci jsou pro web stejně důležití jako benzín pro jízdu autem. A proto do našich webů tankujeme Proficio. Je to agentura naší velikosti – plná specialistů na SEO, PPC, sociální média, zbožové katalogy, e-mailing a návrh strategie pro online prostředí. Na oplátku jim pomáháme stavět weby pro jejich vlastní projekty.
Proficio

Promyšlená SEOsymbióza

Jan Onesork Mít web je fajn. Ovšem mít web, který uživatelé najdou na první dobrou, je ještě lepší. A protože se to samo neudělá, spolupracujeme na zlepšování pozic našich webů ve vyhledávání s Honzou Onesorkem. Stojí za ním malá skupinka lidí úzce specializovaných na SEO. Naše spolupráce je ověřená léty a desítkami úspěšných projektů.
Jan Onesork

Pisálci s velkým přesahem

Pábení „Jsme designéři, co neumí kreslit. Strategické výzvy porcujeme na uchopitelné akční kroky. Nápady dostáváme z prezentací do života organizací i mimo ně. Lídrům pomáháme turbulence ustát i jim předcházet. S respektem k cílům organizace, lidem i planetě.“
Pábení

Fotky, co mají říz

Ondřej Straka Ke kvalitnímu obsahu webu patří atraktivní fotky, proto je Ondra naším dvorním dodavatelem. Perfektní práci odvádí na produktových i imageových snímcích. Je to ochotný profesionál a absolvent reklamní fotografie na UTB ve Zlíně, který pro fotku nejde daleko.
Projekty: Teiresiás MUNI, IQ Landia, Pálavská galerie vín
Ondřej Straka

Hra s ironií
a nadsázkou

Enteron Když je koncept projektu postaven na interaktivním obsahu, je dobré znát někoho, kdo to všechno rozhýbe. Kluci se online flashovým hrám a animacím věnují už od roku 2000. Spolupracujeme s nimi opakovaně, protože nám sedí jejich tvůrčí povahy i kousavý humor.
Enteron