Umíme se podělit o zkušenosti

Pomůžeme vám s částí projektu nebo celou zakázkou 

Jsme digitální agentura, která do světa za rok vypustí desítky nových webových řešení. Máme zkušenosti s prací pro jiné agentury a IT firmy, které potřebují svůj tým dočasně rozšířit o specialisty na platformu Kentico, vývojáře, kreativce nebo zajistit komplexní dodání celého projektu od A do Z.

Nabízíme to, co umíme nejlépe

 • Implementujeme weby na KenticoK dispozici máme vlastní tým frontend a backend vývojářů. Weby nasazené na Kentico dále podle potřeb klienta integrujeme se systémy třetích stran – nejčastěji ERP.

  to mě zajímá
 • Píšeme textyPřipravujeme obsah webu na základě vstupní analýzy. Pomůžeme vám zformulovat všechny podstatné myšlenky a nakonec texty upravíme do čtivé podoby.

  to mě zajímá
 • Kreslíme prototypy a grafikuNa funkčním drátěném modelu ladíme strukturu webu a jeho průchodnost pro uživatele. Navrhujeme podobu celého řešení a snažíme se ho tak maximálně odlišit od konkurence.

  to mě zajímá
 • Točíme videa a fotíme virtuální prohlídkyUmíme zajistit promo video i časosběr. Od klientů víme, že vůbec nejlepším řešením je obě techniky spojit do jednoho díla.

  to mě zajímá

3 dobré důvody, proč do toho jít s námi

 • Máme na toUž jsme se poprali s různými úkoly od našich partnerů z Cleverlance, AutoCont, Ogilvy One, Greep nebo Futurecom. Díky tomu víme, že to děláme opravdu dobře. Zeptejte se jich.
 • Posouvá nás to kupředuPráce s lidmi z oboru je vždy bohatá na nové zkušenosti, a těch si velmi ceníme. Specifické požadavky klientů jsou výzvami, které nás baví překonávat.
 • Je to oboustranně výhodnéZadavatel svůj tým dodatečně zvětší o chybějící specialisty. Pro nás je to šance dostat se k zajímavým projektům a využít volné kapacity na 100 %.
 • Jsou situace, kdy se nestíhá nebo kdy má klient specifické požadavky (Kentico), což byl i důvod naší spolupráce s agenturou PUXdesign. Jsou tam velmi milí lidé, ochotní vždy pomoct. Když jsme si něco domluvili, tak to vždy bylo. Naše spokojenost pramenila z rychlé komunikace a zájmu o projekt.
  Iva Menclová
  Account Director
  Ogilvy one
cta-2

Napište nám, s čím vám pomůžeme