Navrhneme design webu, který vaše klienty chytne a nepustí


Pro 95 % projektů v PUXdesign tvoříme grafické návrhy. Zkušenosti našich webdesignérů využíváme i při práci pro agentury, které nemají vlastní grafické studio. 

Při tvorbě grafiky zohledňujeme potřeby skutečných uživatelů

Výsledných návrhů dosahujeme promyšlenými kroky, které nám dodávají podstatné vstupy pro naši práci.


 
 
 • Poznáváme vás a vaše klientyPotkáme se na workshopu, kde poznáme vaši značku a nabízené služby. Formou hloubkových rozhovorů s vašimi zákazníky ověříme, co by na webu rozhodně nemělo chybět.
 • K návrhu informační architektury webu využíváme sadu analýzJednoduše tak získáme data o chování zákazníků na webu, konkurenci, stavu obsahu a o klíčových frázích, které uživatelé vyhledávají.
 • Strukturu webu promítáme do funkčního prototypuVe wireframu běžně pracujeme s interaktivními prvky a konkrétním obsahem. Uživatelské testování odhalí, zda se v navržené logice webu návštěvník orientuje a je pro něj intuitivní.
 • Přetváříme vaše představy do designu webuPo odsouhlasení prototypu přichází konečně na řadu ta kreativní část pracující s emocemi. V rámci trendu prohlížení webů navrhujeme design s důrazem na obsahovou grafiku.
 • Píšeme dokumentaci pro dodavatele webuVýstupem spolupráce na designu webových stránek je zadání v podobě dokumentace a kompletní grafika v PSD. Podle tohoto klíčového materiálu je kdokoli schopný web realizovat.
 • Drazí budoucí klienti společnosti PUXDesign, nalezli jste ideálního partnera pro budování moc pěkného vztahu. Lidé v PUXDesign jsou bouráci a navíc své práci velmi rozumí. Častokrát jsem pány z PUXDesign vyzýval ke spolupráci na projektech zdánlivě neřešitelných, ať už logicky nelogických, tak velmi náročných na programátorské dovednosti. Vždy hoši z PUXDesign uměli potíže odstranit a přinést řešení, které bavilo nás, klienta a zákazníky. A finanční ředitelé si mnuli ruce, že neutratili majlant. PUXDesign chválím, kudy chodím. Jen tak dál, přátelé.
  Petr Laštovka
  Strategic Planner
  COMTECH CAN
cta-2

Webdesign nás zkrátka baví. Zkuste to s námi