Navrhneme design webu, který vaše klienty chytne a nepustí


Pro 90 % projektů v PUXdesign tvoříme grafické návrhy. Zkušenosti našich webdesignérů využíváme i při práci pro agentury, které nemají vlastní grafické studio. 

Při tvorbě grafiky zohledňujeme potřeby skutečných uživatelů

Výsledných návrhů dosahujeme promyšlenými kroky, které nám dodávají podstatné vstupy pro naši práci.


 
  • Poznáváme vás a vaše klientyPotkáme se na workshopu, kde poznáme vaši značku a nabízené služby. Formou hloubkových rozhovorů s vašimi zákazníky ověříme, co by na webu rozhodně nemělo chybět.
  • K návrhu informační architektury webu využíváme sadu analýzJednoduše tak získáme data o chování zákazníků na webu, konkurenci, stavu obsahu a o klíčových frázích, které uživatelé vyhledávají.
  • Strukturu webu promítáme do funkčního prototypuVe wireframu běžně pracujeme s interaktivními prvky a konkrétním obsahem. Uživatelské testování odhalí, zda se v navržené logice webu návštěvník orientuje a je pro něj intuitivní.
  • Přetváříme vaše představy do designu webuPo odsouhlasení prototypu přichází konečně na řadu ta kreativní část pracující s emocemi. V rámci trendu prohlížení webů navrhujeme design s důrazem na obsahovou grafiku.
  • Píšeme dokumentaci pro dodavatele webuVýstupem spolupráce na designu webových stránek je zadání v podobě dokumentace a kompletní grafika v PSD. Podle tohoto klíčového materiálu je kdokoli schopný web realizovat.
  •  
cta-2

Webdesign nás zkrátka baví. Zkuste to s námi