Točíme videa, která váš projekt představí během jedné minuty


Umíme do několika záběrů dostat celé vaše sdělení bez ohledu na délku přípravy. Opláštění skeletu budovy jsme točili půl roku, na záběry z největší alpské party na lyžích jsme měli jediný den. 

K tvorbě videa rádi využíváme následující technologie:

 • Promo videoZáběry ze stativu nebo ruční kamery točíme podle vlastního scénáře. Vůbec nejlepší ohlasy máme na videa, která kombinujeme se záběry z dronu a kamer pro nepřetržité snímání.
 • Záběry z výškyPtačí perspektiva často dodá propagačnímu videu šťávu. Nám se záběry z průletů dronu osvědčily u developerských projektů a festivalů.
 • Časosběrné videoSestřih z několika dní i měsíců slouží investorovi jako dokumentace konkrétní události. Směrem k zákazníkům dobře funguje jako videoprezentace.
 • Otevřete zákazníkům dveře prostřednictvím virtuálních prohlídekVedle videa pracujeme s prohlídkami ve velmi dobré kvalitě. Máme zkušenosti s focením hotelů, restaurací, vinařství nebo památek. Virtuální prohlídky umíme vytvořit i z 3D modelů.
 • Představte si, že potřebujete vytvořit interaktivní webový nástroj, který před vámi ještě nikdo nevyvíjel a na němž pro jeho složitost není nic standardního. Víte naprosto přesně, co by měl umět, ale neznáte cestu, jak toho docílit. Oslovíte několik vývojářských firem, každá před vámi vystaví svou více či méně nerealistickou variantu, která svědčí přinejmenším o vzájemném nepochopení.
  Pak narazíte na kolegy, kteří vám nejen naslouchají, ale zjevně i rozumějí a jsou natolik technicky zdatní, že ve velmi rozumném čase navrhnou a jsou schopni dál cizelovat řešení, které realistické je a které splňuje právě ty nároky, s nimiž jste přišli. Tak začala naše spolupráce s PUXdesign.
  Michaela Hanousková
  Teiresiás, Masarykova univerzita
cta-2

Zachytíme váš projekt z toho pravého úhlu