První brněnská strojírna

Vizuálním sjednocením webů jsme pomohli 4 firmám zdůraznit společnou historii
do 300 tis. Kč
2014
pbsvb.cz

První brněnská strojírna představuje ve svém oboru tradiční značku s obdivuhodnou historií a přesahem do odvětví od letectví přes energetiku až po zdravotnictví. Společnost má členitou strukturu, kterou zastřešuje PBS Group se sídlem v Praze. Skupina se skládá z klíčové firmy PBS Velká Bíteš s výrobou zaměřenou na turbínové vysokootáčkové stroje, První brněnské strojírny a PBS ENERGO se sídly v Brně dodávajícími energetická zařízení a celky. Díky blízkosti jednotlivých podniků je PBS významným regionálním zaměstnavatelem.

Dlouhodobou spolupráci odstartovala mikrostránka

Poprvé jsme se s PBS pracovně setkali v polovině roku 2014, kdy si vyzkoušeli náš styl práce na jednostránkové prezentaci modelářského motoru. Kvalitní a spolehlivý výsledek na malém řešení bylo přesně to, co rozhodlo, aby nám klient svěřil redesign čtyř firemních webů pro PBS VB, PBS Energo, PBS Brno a PBS Group.
 
Jako technologický leader v několika oblastech působení strojírenské skupiny PBS jsme hledali spolehlivého dodavatele, který bude schopen navrhnout a ve velmi krátkém čase i realizovat projekty vzájemně propojených webů a microsite. Ty jsou zaměřeny na komunikaci s technologicky mimořádně vyspělými současnými i potenciálními klienty v oblastech letectví, energetiky a přesného obrábění. Naše očekávání směřovalo i k jednoduché správě prostřednictvím robustního a přitom modulárního CMS.
Jan Grznár
bývalý vedoucí marketingové oddělení
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
cta-2

Máte zájem o podobný projekt?