X
X
computer
sheet
sliders
cursor
arrows
computer

Navrhneme prezentační web pro vaši firmu nebo produkt

Pro prezentaci na úrovni uděláme vše

Redakční systém

Součástí řešení je výběr vhodného systému pro publikaci a správu obsahu. Námi používané systémy nabízí různé funkce pro rozmanité typy projektů. Pracujeme se systémy Kentico Xperience, Kontent a Orchard Core.

Widgety

Chcete více svobody? Vytvoříme moduly (widgety), ze kterých si sestavíte obsahové stránky sami. Například slider, top image, banner, obsahový pás, ikony, CTA tlačítka nebo obrazovou a video galerii.

Integrace se systémy třetích stran

Potřebujete na webu zobrazit data z vašeho firemního systému? Zařídíme. Stejně tak data z formulářů pošleme do vašeho CRM nebo web spojíme s jiným systémem.

Rozšiřitelnost a vývoj na míru

Těší nás, když se našim webům daří. Proto je rádi rozvíjíme o nové funkce, které vašemu podnikání pomohou ještě více. Chcete do katalogu produktů doplnit e-shop, nebo partnerskou zónu s personalizovaným obsahem? Rádi zařídíme.

Provoz webu

Pro váš web zajistíme vhodný hosting v Azure nebo v lokálním datacentru. Zajistíme nastavení CDN, HTTPS a pravidelného monitoringu.


Spuštění webu

Pomůžeme vám s hladkým spuštěním webu. Zajistíme přesměrování existujících URL adres a zařídíme migraci obsahu z vašeho současného řešení.

Máme řešení pro každého

Začínám a chci základní web

od 50 000 KčVíce o ceně

Umíme navrhnout vizuál nového webu, technicky ho zrealizovat a celý projekt odřídit tak, abychom minimalizovali vstupní náklady. Že potřebujete ještě tiskovinu? Jsme tu pro vás.

Mám zájem

„Celá spolupráce probíhala výborně už od samého počátku. Koncept a grafiku jsme odladili poměrně rychle – během pár osobních schůzek. S obsahem a finální podobou webu jsme velice spokojeni. Komunikace probíhala otevřeně a příjemně. PUX můžu jen doporučit.”

Martin Růčka
/ zakladatel Rukatech

Web mám, ale potřebuje restart

od 100 000 KčVíce o ceně

I když už ve firmě web máte, pomůžeme vám ho vizuálně zmodernizovat a postavit na platformě s potenciálem dalšího rozvoje do budoucna. K tomu zrevidujeme váš firemní vizuál a změny promítneme i do dalších prezentačních materiálů.

Mám zájem

„Volba PUXdesignu byla jednoduchá, protože jsme společně už spustili tři brandové weby. Pro spolupráci byla klíčová implementace na platformu Kentico, se kterou máme bohaté zkušenosti. Agentura dokázala podle našich videí přesně zrealizovat představu o interaktivním webu a grafiku navrženou pro čtyři typy rozlišení dodala v pixel perfect kvalitě."

Jakub Filip
/ product manager, Yenkee

Chci web s dalším rozvojem a bez omezení

od 250 000 KčVíce o ceně

Zmapujeme cestu zákazníka z každé cílové skupiny a navrhneme vhodné řešení, které bude jejich průnikem. Zajistíme generování leadů, jejich skórování a třídění do skupin. Postaráme se o personalizaci webu i e-mailingu.

Mám zájem

„V PUXdesign se podíleli na vývoji a implementaci stránek DHL Freight od úvodní koncepční a projekční fáze až po lokalizaci a realizaci webů pro jednotlivé země. PUXdesign velmi rád doporučím jako partnera každé společnosti, která potřebuje pomoci s designem, vývojem a optimalizací webových stránek.“

Kim MacGilavry
/ Vice President Customer Experience, DHL Freight GmbH

Máme zkušenosti a know-how

Spustili jsme přes 500 firemních webů. A rádi se do toho pustíme i s vámi.

Máme jasný proces, jak pracujeme . Všechno vám dopředu ukážeme.

Postaráme se, aby byl váš web dohledatelný a viditelný na internetu.

Zaujala vás naše nabídka prezentačních webů?

Jiří JuhaňákJiří Juhaňák / konzultant

Při tvorbě nového webu oceníte naše další služby