Tvoříme webové stránky na míru

Jsou i naší vizitkou

Navrhujeme responzivní weby, které si uživatelé prohlížejí na zařízeních od počítačů po mobily. Od roku 2010 jsme vypustili do světa více než 250 prezentačních webů. Vše jsme brali jako výzvu, učili se a dnes jsme profesionály ve svém oboru, kteří dělají weby na míru i pro nadnárodní korporáty.  


Weby tvoříme pro zavedené brandy i začínající projekty


Hledáme s vámi optimální rozsah projektu

Společně se zadáním se od začátku snažíme definovat minimální řešení, které spustíme a podle předem domluveného plánu budeme dále rozvíjet. Platforma Kentico nám umožňuje navrhnout web s pomocí widgetů. Tyto moduly dovolují libovolně pracovat s pořadím prvků na stránce a pokročilým editorům otevírají nové možnosti správy webu.

 

Cenu webu na míru ovlivňuje především

firemni-web-1
Počet šablon nebo widgetů, se kterými budeme pracovat
firemni-web-2
Využití funkcionalit
firemni-web-3
Množství jazykových mutací webu

 
Naopak nehraje roli počet stránek nového webu

Náš zkušený IT tým je zárukou, že web bude fungovat podle vašich představ

  • Připravíme formuláře na míru Pomocí několika políček zefektivníme komunikaci mezi vámi a vašimi zákazníky. Vytvoříme kontaktní, poptávkový nebo rezervační formulář, který odbaví vše potřebné.
  • Navrhneme webovou kalkulačku Matematika nám nedělá problém, a to ani na webu. Pro libovolné účely vymyslíme a zrealizujeme kalkulačku, která uživatelům vašeho webu pomůže s počty.
  • Propojíme váš web se sociálními sítěmi Najdeme účinné řešení, jak prezentovat posty a reakce fanoušků u vás na webu. Návštěvníci vašich stránek budou mít skvělý přehled o tom, co se kolem vás děje.
  • Naučíme vás posílat newslettery Máte svým zákazníkům co říct i mimo web? Přidáme na web registraci do newsletteru, nakódujeme šablonu a ukážeme vám, jak snadno vytvoříte a pošlete hromadnou zprávu.
  • Vytvoříme pokročilé filtrování Ať už na webu máte katalog produktů nebo blog s různými druhy příspěvků, urychlíme cestu uživatele k tomu, co právě hledá, pomocí libovolných filtrů.
  • Naprogramujeme konfigurátor pro vaše zboží S pomocí promyšleného a na míru upraveného nástroje vám pomůžeme představit zákazníkům zboží ve všech jeho variantách, barevných odstínech a velikostech.
cta-firemni

Po spuštění neusínáme na vavřínech

Web je jako živý organismus, o který je potřeba se starat a živit ho obsahem. Pomůžeme vám s jeho rozvojem, ať už se rozhodnete pro založení blogu, jazykové mutace nebo publikování aktualit. A zajistíme, aby se na něj dostali návštěvníci, kteří se stanou vašimi zákazníky.