Máme volnou židli

Zn.: šikovní lidé si u nás místo najdou

Zajímají nás profíci, začátečníci i nadšenci do webů, aplikací a analytiky, kteří chtějí ještě lépe dělat to, co je baví. Chceme poznat lidi, kteří si u nás svou pozici postupně vytvoří nebo posunou novým směrem.

Napište nám o svých kvalitách a životním příběhu z webového prostředí na info%at%puxdesign.cz. Slibujeme, že si to přečteme a odpovíme zpátky. Možná zjistíme, že potřebujeme právě vás.

  Prohlédnout volná místa

5 důvodů, proč vás to s námi bude bavit

Tykáme si. Ano, i se šéfem. S jedním i druhým. Pracujeme v příjemné atmosféře a benefity jsou standard, který stále zvyšujeme. Zajímá vás víc? Tady je pět příkladů od nás všech.

Jsme parťáci do nepohody

Vybíráme si lidi, kteří o práci u nás stojí a kteří zapadnou. Máme se prostě rádi. Někdy tolik, že to skončí svatbou.
Když jsem rekonstruoval dům, přišli mi kluci z týmu o víkendu pomoct s dlažbou, plotem... Je dobrý vědět, že když je potřeba, můžeme se na sebe vzájemně spolehnout.
Petr Kameník
Konzultant a projektový manažer

Jsme mladí... duchem

Věkový průměr je 30 let. Junioři se učí od starších, kteří v jejich společnosti mládnou před očima.
Mladí lidi v PUXu nejsou fráze, ale fakt. Většina z nás vyrostla v devadesátkách, takže jsme na stejné vlně :) Jsem ráda, že nepracujeme v zajetých kolejích, místo toho pořád zkoušíme něco nového. A to mě na PUXu baví.
Petra Jouzová
Projektová manažerka a testerka

Osobní rozvoj u nás funguje

Vychovali jsme už několik specialistů. Učíme se navzájem a ti zkušení věnují velký prostor předávání know-how juniorům.
Už na strojárně jsem kódoval a věděl, že se tomu chci věnovat. Po dvou letech v PUXu jsem se vypracoval do pozice, kdy zadávám práci služebně mladším kolegům. Trendy z oboru i pracovní věci pak čas od času řešíme nad pizzou nebo rumem.
David Oháňka
Frontend developer

Každý hlas má váhu

Tímhle způsobem jsme si odhlasovali benefity, pořádáme pravidelné společné snídaně a vaříme si kafe v profi kávovaru.
Vypiju 5 káv denně. Z kávovaru na kapsle jsem si nechtěl dělat kafe každé ráno. Po domluvě s Tomem jsme do kanceláře koupili kvalitní kávovar a já objednal kafe z osvědčené pražírny. Teď je to ono.
Peter Kušnírik
UX designér a grafik

Rádi spolu trávíme volný čas

Po práci se odreagujeme u FIFA nebo si zahrajeme poker. Čas od času si promítneme fotky z dovolených nebo si zajdeme zahrát deskovky a lasergame.
Krátce po mém nástupu do firmy jsme byli ve sklípku v Dolních Věstonicích. Obrázek, který jsem si první večer udělal o ostatních, mne přesvědčil, že jsem ve správné partě :-) Jo, i procházka na Pálavu byla potom fajn.
Luděk Škaroupka
Projektový manažer
cta-2

Pro koho máme židli teď hned?

Díky dlouhodobým projektům máme pořád dost napilno a už teď víme, že zajímavé práce bude jen přibývat. A tak by se nám pár šikovných lidí hodilo rovnou.