Máme volnou židli

Máme volnou židli

Chceme vás poznat! Zajímají nás profíci, středně pokročilí i nadšení začátečníci ve vývoji webů či e-shopů. Jsme pracovití, zodpovědní, ale i velcí pohodáři a podobně naladěné lidi k sobě hledáme.

Koho hledáme právě teď?

Zapálený .NET vývojář

Hledáme vývojáře, co už má pár let praxi s C#/.NET a přesah do webových technologií. Novou krev, která s chutí vytváří nápaditá řešení a uvítá možnost si každou výzvu řešit tak nějak po svém. Pokud planete pro práci na různorodých projektech, už na vás čekáme.
Zobrazit více

Zkušený account manager

Najde se mezi vámi komunikativní člověk s tahem na branku, kterého baví technologie, čísla a kromě obchodu se také rád stará o dlouhodobou spokojenost klientů?
Zobrazit více

Akční projektový manažer

Potřebujeme člověka, kterého baví weby a chce řídit jejich tvorbu od první schůzky s klientem, přes spuštění nového řešení až po dlouhodobé vedení vlastního projektu. Na zájemce o kariéru projekťáka u nás čeká práce při škole nebo na plný úvazek.
Zobrazit více

Pečlivý supporťák

Chybí nám kolega, který se stane pravou rukou našich klientů a pomůže jim vyřešit každou situaci. Náplní vaší práce bude zodpovídání dotazů, zajišťování nových požadavků a řešení chyb. Práce ideálně na plný úvazek čeká na každého, kdo dokáže vyvážit méně zkušeností pečlivostí, nasazením a ochotou se učit.
Zobrazit více

Konzultant výkonnostního marketingu pro e-commerce

Hledáme zkušeného konzultanta, který má rád výzvy a chce se stát strategickým partnerem našich klientů. Pokud máte zkušenosti se správou marketingových projektů a vedením týmu, rádi vás u nás v PUXdesign přivítáme.
Zobrazit více

Juniorní markeťák

„Tahle práce by bavila juniora.”, „Achjo, škoda, že nemáme juniora – tohle by pro něj byla perfektní práce”, „Kde jsi, juniore?” – tohle si říkáme celkem často. Potřebujeme totiž dvě nové ruce, které nám doplní tým digitálního marketingu. Jste to vy? Čtěte dál.
Zobrazit více

S námi vás to bude bavit

Lepší než vypisovat všechny benefity nám přišlo zeptat se rovnou lidí uvnitř firmy: „Proč vás to v PUXdesign baví?”Tady jsou jejich odpovědi...

Větší tým a specializace

Ve firmě je nás přes 50, takže máme každý svou roli a té se držíme. Když ale časem zjistíte, že chcete změnu, není to problém. Že jo, Honzo?

Růst a zajímavější projekty

Na zvučných projektech se nedělá za zásluhy. I juniory a nadšence zapojujeme do těch největších akcí hned, jak to dává smysl. Tadeáš o tom ví své.

Honza Benedík

Do PUXu jsem nastoupil na frontend a taky jsem ho 4 roky dělal. Postupně mě ale čím dál víc zajímaly věci na pozadí webu, takže jsem přešel na backendovou stranu síly.

Honza Benedík
/ backend developer
Tadeáš Moravec

Když jsem začínal v PUXu, bylo mi dvacet. Ani ne po roce jsem se dostal k testování řešení pro Konica Minolta. Pak už byl jen krok přímo do jejich týmu a k práci na automatických testech.

Tadeáš Moravec
/ backend developer / bývalý tester

Rádi spolu trávíme volný čas

Po práci se odreagujeme na motokárách nebo si zahrajeme bowling. A jednou za rok spolu vyrazíme na víkend někam za Brno, do přírody. O tom vám poví Alča.

Tým namixovaný z juniorů i protřelých mazáků 

Věkový průměr je 30 let. Junioři se učí od starších a zkušenějších, zároveň nám dávají svěží vítr do plachet. K nejzasloužilejším členům týmu patří Jiří.

Alena Hrdličková

V PUXu jsem měla možnost vyzkoušet si závody v motokárách, hospodský kvíz a ještě letos se chystáme na bowling a minigolf. Teambuilding je u nás vždy převážně o zábavě, dobrém jídle a pití a především o možnosti poznat kolegy i mimo svůj tým.

Alena Hrdličková
/ back office
Jiří Juhaňák

V PUXu jsem od roku 2013 a vyzkoušel jsem si roli technické podpory, plniče webů a nejdéle projektového manažera. Teď funguju jako konzultant pro e-shopy a pomáhám mladším projekťákům se zaběhnutím do našich procesů.

Jiří Juhaňák
/ konzultant

Svobodné prostředí

Vztahy jsou v PUXdesign založeny na vzájemné důvěře. Díky tomu má každý zaměstnanec velkou svobodu v jednání. Že se u nás dá domluvit na práci z domu, studijním volnu o zkouškovém i třeba opakované změně úvazku, to vám může potvrdit projekťačka Marta.

Umíme se odměnit

Každému podle jeho gusta. Během roku čerpáme benefity individuálně. Firma přispívá na dovolenou, sport a kulturu, životní pojištění nebo nákupy spotřebního zboží. Jak to kombinuje Honza?


Marta Halámková

Chtěla jsem při škole dělat něco, co mě baví a je zajímavé. V PUXu jsem dokonce dostala možnost mít flexibilní pracovní dobu a zkrácený úvazek. A když jsem PUXu propadla, tak jsem si navýšila i svoje hodiny.

Marta Halámková
/ projektová manažerka
Jan Juránek

Firemní benefity každoročně čerpám formou příspěvku na bydlení. Vzhledem k tomu, že jsem hráč a audiofil, tak si za zbývající budget většinou koupím nějaký nový kousek elektroniky.

Jan Juránek
/ projektový manažer

Pro koho máme židli teď hned?

Díky dlouhodobým projektům máme pořád dost napilno a už teď víme, že zajímavé práce bude jen přibývat. A tak by se nám pár šikovných lidí hodilo rovnou.


Zrovna nemáme nic pro vás? Napište nám o svých kvalitách a příběhu z webového prostředí na hr@puxdesign.cz. Možná zjistíme, že potřebujeme právě vás.