Máme volnou židli

Máme volnou židli

Chceme vás poznat! Zajímají nás profíci, středně pokročilí i nadšení začátečníci ve vývoji webů či e-shopů. Jsme pracovití, zodpovědní, ale i velcí pohodáři a podobně naladěné lidi k sobě hledáme.

S námi vás to bude bavit

Lepší než vypisovat všechny benefity nám přišlo zeptat se rovnou lidí uvnitř firmy: „Proč vás to v PUXdesign baví?”Tady jsou jejich odpovědi...

Větší tým a specializace

Ve firmě je nás přes 50, takže máme každý svou roli a té se držíme. Když ale časem zjistíte, že chcete změnu, není to problém. Že jo, Honzo?

Růst a zajímavější projekty

Na zvučných projektech se nedělá za zásluhy. I juniory a nadšence zapojujeme do těch největších akcí hned, jak to dává smysl. Tadeáš o tom ví své.

Honza Benedík

Do PUXu jsem nastoupil na frontend a taky jsem ho 4 roky dělal. Postupně mě ale čím dál víc zajímaly věci na pozadí webu, takže jsem přešel na backendovou stranu síly.

Honza Benedík
/ backend developer
Tadeáš Moravec

Když jsem začínal v PUXu, bylo mi dvacet. Ani ne po roce jsem se dostal k testování řešení pro Konica Minolta. Pak už byl jen krok přímo do jejich týmu a k práci na automatických testech.

Tadeáš Moravec
/ backend developer / bývalý tester

Rádi spolu trávíme volný čas

Po práci se odreagujeme na motokárách nebo si zahrajeme bowling. A jednou za rok spolu vyrazíme na víkend někam za Brno, do přírody. O tom vám poví Alča.

Tým namixovaný z juniorů i protřelých mazáků 

Věkový průměr je 30 let. Junioři se učí od starších a zkušenějších, zároveň nám dávají svěží vítr do plachet. K nejzasloužilejším členům týmu patří Jiří.

Alena Hrdličková

V PUXu jsem měla možnost vyzkoušet si závody v motokárách, hospodský kvíz a ještě letos se chystáme na bowling a minigolf. Teambuilding je u nás vždy převážně o zábavě, dobrém jídle a pití a především o možnosti poznat kolegy i mimo svůj tým.

Alena Hrdličková
/ back office
Jiří Juhaňák

V PUXu jsem od roku 2013 a vyzkoušel jsem si roli technické podpory, plniče webů a nejdéle projektového manažera. Teď funguju jako konzultant pro e-shopy a pomáhám mladším projekťákům se zaběhnutím do našich procesů.

Jiří Juhaňák
/ konzultant

Svobodné prostředí

Vztahy jsou v PUXdesign založeny na vzájemné důvěře. Díky tomu má každý zaměstnanec velkou svobodu v jednání. Že se u nás dá domluvit na práci z domu, studijním volnu o zkouškovém i třeba opakované změně úvazku, to vám může potvrdit projekťačka Marta.

Umíme se odměnit

Každému podle jeho gusta. Během roku čerpáme benefity individuálně. Firma přispívá na dovolenou, sport a kulturu, životní pojištění nebo nákupy spotřebního zboží. Jak to kombinuje Honza?


Marta Halámková

Chtěla jsem při škole dělat něco, co mě baví a je zajímavé. V PUXu jsem dokonce dostala možnost mít flexibilní pracovní dobu a zkrácený úvazek. A když jsem PUXu propadla, tak jsem si navýšila i svoje hodiny.

Marta Halámková
/ projektová manažerka
Jan Juránek

Firemní benefity každoročně čerpám formou příspěvku na bydlení. Vzhledem k tomu, že jsem hráč a audiofil, tak si za zbývající budget většinou koupím nějaký nový kousek elektroniky.

Jan Juránek
/ projektový manažer

Pro koho máme židli teď hned?

Díky dlouhodobým projektům máme pořád dost napilno a už teď víme, že zajímavé práce bude jen přibývat. A tak by se nám pár šikovných lidí hodilo rovnou.


Zrovna nemáme nic pro vás? Napište nám o svých kvalitách a příběhu z webového prostředí na hr@puxdesign.cz. Možná zjistíme, že potřebujeme právě vás.