Zkušený account manager

Najde se mezi vámi komunikativní člověk s tahem na branku, kterého baví technologie, čísla a kromě obchodu se také rád stará o dlouhodobou spokojenost klientů?

Co vám svěříme

  • Místo v supportním týmu, který zahrnuje 6 projektových manažerů, 3 supporťáky z helpdesku a obchodníka
  • Vstupní fázi nových zakázek ve spolupráci se zkušenějším kolegou z obchodu a celkový dohled nad leady
  • Dlouhodobou péči a rozvoj vybraných klientů ve spolupráci s projektovými manažery
  • Dotáhnutí nového rozvoje u vybraných klientů ve spolupráci s kolegy z helpdesku


Nemáte tolik zkušeností? Potom pro vás máme volnou židli na pozici projekťáka nebo na zákaznickou podporu.

Co pro tuto práci potřebujete

  • Být fanouškem čísel a technologií – zkušenosti s weby, e-shopy a webovými aplikacemi jsou určitě výhodou.
  • Velkým plusem pro vás budou i zkušenosti s projektovým řízením v oblasti webových technologií.
  • Mít tah na branku a chuť dělat věci na 100 % a každý úkol dotáhnout do konce. 
  • Umět komunikovat s klienty (i v angličtině) i týmovými parťáky (CZ/SK) a sdílet získané informace. 
  • Znát MS Office – pro tvorbu zadání, kalkulací i dokumentací jsou to u nás v PUXdesign ověření pomocníci.


Co za to?

Nabízíme férovou nástupní mzdu (dle zkušeností 40.000 Kč až 60.000 Kč hrubého měsíčně při plném úvazku + výkonnostní prémie) a její postupný růst.


Kromě toho nabízíme i mnoho benefitů (firemní tarif, stravenky, roční bonusy nebo příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu). Je-li vám IČO bližší než HPP, nabízíme i možnost pracovat na živnostenský list. A aby se vám pracovalo opravdu příjemně, po zapracování není problém domluvit se i na práci z domova.


To nejdůležitější, co vám můžeme nabídnout, je práce ve větším týmu odborných lidí a příležitost pracovat na zajímavých českých či zahraničních projektech. A kdo chce, má u nás možnost učit se od zkušenějších kolegů z oborů a posouvat se ve svém know-how. Třešničkou na dortu už je pak pravidelný přísun kvalitní kávy, úterní celofiremní snídaně a možnost průběžně se vzdělávat.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme největším dodavatelem webů na platformě Kentico. Z brněnských kanceláří pracujeme pro střední i velké klienty nejen po celé republice, ale i daleko za hranicemi Česka: práci odvedeme pro zákazníky z Bratislavy či Curychu.

 

Při komunikaci s klientem držíme profesionální dekorum, uvnitř jsme však parta developerů, kreativců, konzultantů a projekťáků se srdcem na dlani. Při práci v týmu si nepotrpíme příliš na formality a rádi se čas od času sejdeme u piva, zasportujeme si spolu nebo podnikneme nějaký dobrodružný výlet. A toho všeho můžete být součástí i vy.

Ozvěte se!

Pokud vás pozice account manažera/obchodníka zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a pochlubte se svými zkušenostmi. Necháme na vás, jestli to bude životopis nebo aktuální profil na LinkedIn. Následně se potkáme osobně u nás v kanceláři, abychom si potvrdili, že nám to spolu bude klapat.

Napište nám na hr@puxdesign.cz ještě dnes