Jsme webaři tělem i duší


V roce 2004 jsme byli malé a potom ještě menší grafické studio. Rozhodnutí dělat weby, a dělat je pořádně, nám v roce 2010 změnilo život. Od té doby rosteme jako z vody, stihli jsme vytvořit už více než 400 webů a rozšířit se do velikosti, se kterou bychom uhráli vlastní fotbalové utkání.

Tomáš Hložánek

Tvář firmy
První člověk, se kterým se od nás zpravidla potkáte na schůzce. Tom má přesah do všeho, co v PUXu děláme, a díky tomu je vám hned schopný navrhnout řešení. Je to tahoun, který posouvá vzájemnou spolupráci dál, což naši klienti vědí. Zeptejte se jich.
+420 776 104 789
tomas.hlozanekrPlcatpuxdesign.cz

Projektoví manažeři

Projekťáci jsou styčnými důstojníky, kteří jako jediní vědí o projektu všechno. Provedou vás celým průběhem spolupráce a v případě potřeby vás propojí se specialisty na design, vývoj webu nebo obsah.

Helpdesk & support

Vaše požadavky u nás zbytečně nestojí. Máme vlastní tým lidí, kteří s vámi po telefonu či e-mailu vyřeší většinu dotazů. Vše ostatní předají manažerovi konkrétního projektu.

Petr Kameník

Vizionář
Petr v sobě nezapře architekta a designera. Baví ho přicházet s nápady, jak by naše návrhy mohly vypadat a fungovat. Čím dál víc ale řídí klíčové projekty, ve kterých využívá faktické zkušenosti a organizační schopnosti.
+420 777 789 190
petr.kamenikrPlcatpuxdesign.cz

Kreativci

Naše práce v oblasti designu je díky nim opravdu vidět. Kreativci v Puxdesign mají široký záběr od webdesignu a UX architektury, přes návrh loga nebo celého CI, až k designu tiskovin. Na vizualizaci představ našich klientů s nimi spolupracuje copywriterka, která jim dodává obsahové náboje.

Petr Dvořák

IT guru
Ten správný člověk v pozadí, který tahá za nitky ve vývoji a navrhuje pokročilá řešení pro naše klienty. Své zkušenosti předává hlavně ostatním kolegům, kteří ho do pozice gurua pasovali sami, což mluví za vše.
petr.dvorakrPlcatpuxdesign.cz

Web developeři

Na práci frontend a backend programátorů stojí naše weby tvořené na míru. Každý z vývojářů se dále profiluje, abychom mohli přicházet s novými výsledky. Spojení vyspělých developerských řešení s pokročilou grafikou je to, čím se odlišujeme od konkurence.

cta-2

Chcete s námi spolupracovat?