X
X
X
bubble
lines
pen
bubble

Pomůžeme vám vhodně zaujmout vaše zákazníky

Máme vlastní výzkumníky, kreativce i specialisty na propagaci, kteří vytvoří návrh přesně pro vás. Všechno začíná dobrým zadáním.

Jsme tu, když potřebujete

Výzkum a testování 

Potřebujete si ujasnit, pro koho web tvoříte a jaké informace by na něm neměly chybět? Zjistíme to pomocí výzkumu u vás ve firmě a u vašich klientů. Získané hypotézy ověříme uživatelským testováním.

Ondřej Fridrich

„IDEA StatiCa si vybrala PUX pro spolupráci na projektu tvorby nového firemního webu v roce 2019. Přesvědčila nás především schopnost dívat se na projekt kreativně a bez obav z použití nových technologií a postupů. Nový web za dobu své existence více než zdvojnásobil návštěvnost a ztrojnásobil objem přicházejících poptávek. I díky dobrým výsledkům se naše spolupráce s PUXem postupně rozrostla o nové projekty.“

Ondřej Fridrich
/ Marketing Engineer IDEA StatiCa

Tvorba obsahu 

Chcete, aby váš web dobře mluvil o tom, kdo jste a co děláte? Vsaďte na kvalitní obsah. Napíšeme čtivé texty, pořídíme originální fotky nebo video a web doplníme výstižnou grafikou.

„Nechat přípravu textů a fotek na PUXu bylo opravdu správné rozhodnutí. Texty přesně vystihují to, co děláme a kam firma směřuje. Fotky ukazují naše zázemí a technologie. Obojí jsme navíc využili na web i do tiskovin.

Petr Vinduška ml.
/ finanční ředitel PEVI s.r.o.

Grafické práce 

Uvažujete o redesignu loga, modernizaci korporátní identity nebo potřebujete novou brožuru na jednání? Navrhneme vám vizitku, firemní časopis i kompletní portfolio tiskovin.

„PUXdesign nám pomohl dotáhnout detaily naší firemní prezentace, které bychom sami nikdy nezvládli. Po předání důležitých informací a pochopení našich služeb nás čekala profesionální prezentace podle našich představ. Oceňujeme hlavně rychlost a design.

Jan Razska
/ Focus Service s.r.o.

Online marketing 

Začínáte nový projekt nebo se vám nedaří být vidět na internetu? Pomůžeme vám nastartovat účinnou a cenově přijatelnou propagaci pomocí rozmanitých online marketingových aktivit.

„Se společností PUXdesign jsme v roce 2020 navázali spolupráci na základě pozitivních referencí od našich obchodních partnerů. Vytvořila pro nás profesionální webové stránky pro firmy Facility a Chráněná dílna. S provedenou tvorbou webových stránek jsme byli spokojeni a spolupráci s PUXdesign mohu doporučit každé společnosti.“

David Vondrák
/ office manager, AGJ Facility s. r. o.

Hledáte služby podle vašeho gusta?

Ozvěte se nám a my vám dodáme to, co právě potřebujete.
Jiří JuhaňákJiří Juhaňák / KONZULTANT