X
X
sliders
cursor
lines

Nastartujeme vaši prezentaci a podnikání na internetu

Uděláme vše, aby se o vás vědělo

SEO

od 10 000 Kč

U redesignu webu standardně řešíme udržení organické návštěvnosti. K tomu účelu zpracujeme analýzu klíčových slov a z ní doporučení pro strukturu webu. U všech webů se běžně zabýváme tzv. on-page SEO faktory (kvalitní HTML kód i obsah, optimalizovaná rychlost webu, metadata, přesměrování starých URL adres). Vedle toho SEO dlouhodobě rozvíjíme prostřednictvím tzv. off-page faktorů (zpětné odkazy, podrobná práce s Google Search Console).

Mám zájem

PPC kampaně

od 10 000 Kč

Zajistíme vytvoření a nastavení placených kampaní, které vám na web přivedou úplně nové uživatele. Pro začínající projekty PPC kampaně připravíme interně u nás v týmu. U větších klientů, kteří už s kampaněmi historicky pracovali, se o jejich nové nastavení postará naše spřátelená firma na online marketing.

Mám zájem

Feedy pro zbožové katalogy

od 20 000 Kč

Vytvoříme vhodně nastavený XML feed pro nejpoužívanější zbožové katalogy jako Heureka, Zboží a Google nákupy. Udržíme tak nabídku všech produktů aktuální i mimo váš e-shop. Pro podporu prodeje používáme také Facebook pixel.

Mám zájem

Newslettery

od 10 000 Kč

Připravíme e-mailovou kampaň od grafického návrhu a obsahu, přes výrobu šablony nebo naklikání do zvoleného nástroje, až po převod databáze kontaktů a samotnou rozesílku. S newslettery pracujeme přímo v redakčním systému Kentico nebo nástrojích MailerLite, MailChimp, SmartEmailing a Ecomail.

Mám zájem
Petra Joanidu

„Díky dřívější spolupráci na jiných projektech jsme věděli, že na nás čeká přátelské prostředí, kde je profesionální výstup na prvním místě. PUXdesign i Doke každoročně roste a musíme čelit novým překážkám a výzvám. Oceňujeme, že všichni pracovníci PUXdesign dokáží nekriticky přijmout zpětnou vazbu a vždy najdeme nejlepší možné řešení.“

Petra Joanidu
/ zakladatelka společnosti Doke stroke s.r.o.

Marketingové aktivity jsou běžnou součástí naší práce

Máme vlastní SEO specialisty i spřátelenou firmu na online marketing.

Optimalizaci se věnujeme v průběhu celého projektu. Podívejte se, jak pracujeme.

Umíme spolupracovat s externími marketingovými agenturami nebo freelancery.

Zaujala vás naše nabídka online marketingu?

Vytvoříme zadání pro libovolné řešení