X
X
lines
media
picture
content

Vytvoříme obsah, který bude vaše zákazníky opravdu zajímat

Texty jako malované

Copywriting

od 6 000 KčVíce o ceně

A také texty, které prodávají. Jak na to? Píšeme výhradně pro vaše zákazníky. Leták, pozvánku, newsletter, celý web i tištěnou brožuru. A pokud už obsah připravený máte a jen je potřeba ho trochu učesat, i v tom vám rádi pomůžeme.

Mám zájem

„Moc se mi líbilo, že s námi nejprve strávili den v naší firmě, aby poznali, o čem naše práce je. Bavili se s vedením, zaměstnanci a nakonec udělali rozhovory s vybranými klienty. Teprve potom se pustili do psaní textů, a je to na nich moc dobře poznat. Získali jsme obsah psaný jazykem klientů a k tomu ušetřili čas, který bychom museli sami vynaložit.

Roman Dufek
/ obchodní ředitel Eurookna DARE

Fotky a vizualizace

od 5 000 KčVíce o ceně

Podle struktury webu a jednotlivých stránek vytvoříme zadání pro fotografa. Vyfotíme vás, vaše produkty, služby i prostředí, ve kterém pracujete. Pokud zatím není co fotit, vytvoříme fotorealistické vizualizace. Ty nejčastěji tvoříme pro developery a designéry.

Mám zájem

„Na domluvený fotoden u nás ve firmě dorazili dva profíci, kteří měli zadání podle vytvořených textů. Celé focení si odřídili sami a díky tomu vznikly stovky fotek, ze kterých jsme mohli vybrat ty nejlepší na web a do tiskovin. Fotkami se od té doby rádi chlubíme, protože vystihly naši práci a krásně ukázaly nové prostory naší provozovny.“

Petr Vinduška ml.
/ finanční ředitel PEVI s.r.o.

Video a animace

od 5 000 KčVíce o ceně

Umíme zajistit kreativní animace, promo video i časosběr. Když je koncept projektu postaven na interaktivním obsahu, je dobré znát někoho, kdo to všechno rozhýbe. Kluci ze studia Enteron se online flashovým hrám a animacím věnují už od roku 2000. Spolupracujeme s nimi opakovaně, protože nám sedí jejich tvůrčí povahy i kousavý humor.

Mám zájem

Obsahová grafika

od 3 000 KčVíce o ceně

Nakreslíme originální ikony, připravíme fotky, vymyslíme infografiky nebo navrhneme postavu, která uživatele provede webem. S těmi stejnými prvky budeme pracovat i v tiskovinách nebo online reklamě.

Mám zájem

„Veškeré vizualizace interiérů i okolí stavby projektu Viladomy Červený kopec si v PUXdesign vytvořili sami. My jsme jim dodali výkresy od architekta a vše ostatní už si zařídili. Byla to zkrátka bezproblémová spolupráce.“

Karel Kameník
/ developer

Protože obsah nepadá z nebe, jdeme na to chytře

Máme kreativní inhouse tým 4 grafiků, copywriterku, externího fotografa, animátora a video makera.

Všechny naše služby jsme zakomponovali do  postupu práce , který používáme.

Umíme spolupracovat s externími kreativními agenturami nebo freelancery.

Zaujala vás nabídka vytvoření obsahu?

Vytvoříme zadání pro libovolné řešení