CMS Orchard Core je moderní platforma pro váš web

CMS Orchard Core je moderní platforma pro váš web

Neuvěřitelně rychlý, škálovatelný a upravitelný přesně na míru vašim představám. Takový je web postavený na Orchard Core – neboli Olive. A tomuto CMS důvěřujeme natolik, že na něm jede i náš web.

Seznamte se s Olive

Stavíme na něm jednoduché prezentace i velmi pokročilá řešení – najdete jej pod názvem Orchard Core, ale my jsme mu dali naše vlastní jméno: Olive by PUXdesign.

Vlastnosti, které stojí za pozornost

Headless CMS

Orchard Core patří k systémům typu headless, tedy pro správu obsahu na jednom místě a možnost jeho distribuce do rozmanitých typů digitálních kanálů prostřednictvím API. To vše od webu a e-shopu, přes mobilní aplikace, až po chatboty nebo blog.

Bezplatná platforma

Vedle toho, že jde o open source systém, patří Orchard Core současně i k tzv. free softwarům. Za jeho používání tak neplatíme nic my jako digitální agentura ani vy jako koncový zákazník.

Výkonné řešení

Ve srovnání s jinými CMS je Orchard Core opravdu výkonný. Mimo jiné za tím stojí optimalizovaná databáze na ukládání dat a práce s mezipamětí. Díky tomu můžeme stavět opravdu rychlé weby.

Technologický background

K vytvoření klientské frontendové aplikace na Orchard Core využíváme moderní frameworky ASP.NET Core nebo Gatsby JS v kombinaci s architekturou JAMStack.

Architektura JAMStack

Jako moderní přístup k vývoji webů kombinuje bezpečnost staticky generovaných stránek, rychlost headless CMS, vysokou škálovatelnost a skvělou klientskou dostupnost díky CDN. Vývojářům dovoluje soustředit se na samotnou tvorbu webu a odbourává potřebu starat se o složitou architekturu na pozadí.

Aktivní komunitní rozvoj

Díky otevřenosti celého řešení využíváme neustále aktualizovaný seznam modulů a funkcí, které komunita světových vývojářů přidává. My sami jsme její součástí a k rozvoji platformy Orchard Core také přispíváme.

Nativní funkce

Orchard Core jako systém pro správu obsahu obsahuje řadu nativních funkcí, které běžně nabízí komerční placená CMS. Díky nim můžete váš web přeložit do množství jazykových mutací, nastavit uživatelské role a oprávnění nebo optimální workflow pro tvorbu a publikaci obsahu.

Modulárnost

V případě Orchard Core tvoří každý prvek webu samostatný modul, které lze libovolně skládat za sebe. V rámci každé stránky můžeme jednotlivé moduly využít, skrýt nebo zcela vyměnit. Pokud vám definované moduly nevyhovují, vytvoříme vlastní.

Customizace

Tvoříme weby na zakázku. Proto je pro nás důležité, že na platformě Orchard Core můžeme vytvořit něco na míru pro konkrétního klienta. Podle potřeb upravíme už hotové moduly nebo vytvoříme zbrusu nové.

Hledáte vhodnou platformu pro svůj web a spolehlivého dodavatele k tomu?

Naplánujme si společně setkání. My vám představíme možnosti Orchard Core pro váš projekt i jeho další rozvoj po spuštění.