Kentico CMS dává svobodu

nám i našim klientům

Redakční systém Kentico je jedno z nejpokročilejších komerčních řešení svého druhu na světě. Pochází z dílny stejnojmenné brněnské firmy, která ho neustále vyvíjí a vylepšuje.  Jenom v České republice s Kentico CMS pracuje přes 40 partnerů, což v praxi pro naše klienty znamená, že mají po ruce další dodavatele, kteří mohou jejich webové řešení převzít, spravovat a dále rozvíjet. PUXdesign je Kentico Gold Partner.

Naše weby na systému Kentico 4× jinak

All-in-one platforma složená ze 3 stěžejních částí

kentico-1
Platforma internetových stránek pro propagaci vaší společnosti
Platforma Kentico pro e-shop určená k prodeji vašich produktů
kentico-3
Platforma pro marketing určená ke komunikaci s vašimi návštěvníky a k růstu konverzí

Kentico je nástroj, jehož prostřednictvím realizujeme naše řešení

  • Pracujeme se systémem třetí strany A rádi na tom stavíme, protože díky tomu jsou na nás naši klienti zcela nezávislí. Kentico je komerční platforma, kterou neustále vyvíjí a vylepšuje 300 profíků společnosti Kentico. Proto nás těší, že jsme od roku 2011 Kentico Gold Partner.
  • Využíváme český produkt s globálním dosahem I když se to nezdá, za systémem Kentico stojí firma z Brna. Největších tržeb firma dosahuje v USA, Velké Británii, Austrálii, Holandsku a v ČR. Celkově už bylo Kentico použito ve více než 80 zemích světa.
  • Vyvíjíme weby pomocí modulárního systému Kentico se skládá z celé řady stavebních částí neboli modulů, ze kterých se dá celkem snadno postavit celý web. Kdykoliv se navíc dají přidávat další moduly jako např. e-shop, B2B zóna nebo jazykové mutace.
  • Zaškolíme vás do prostředí pro editory Redakční systém Kentico nabízí nastavení ovládacího jazyka a několik uživatelských rolí, které se liší úrovní přístupových práv. Pro práci v administraci vás v rámci předání webu zaškolíme. Navíc můžete využít Kentico podporu 24/7.
  • Poradíme vám s typem Kentico licence Kentico je licencovaný produkt se čtyřmi verzemi – Free, Base, Ultimate a EMS. 95% klientů využívá naši Base multilicenci. Náklady se díky tomu pohybují pouze v řádech stovek korun měsíčně.
  • Nastavíme online marketingové aktivity Předností systému Kentico je propracovaná podpora online marketingu. Base licence umožňuje rozesílat newslettery, EMS otevírá dveře personalizaci obsahu, trackování uživatelů nebo marketingové automatizaci.
cta-kentico

S námi má váš web budoucnost

Po spuštění webu jsme s pomocí platformy Kentico připraveni řešení dlouhodobě rozvíjet nad rámec původního zadání.
Nikdy není pozdě na vývoj nových funkcionalit, které pomohou vašemu webu růst.