Navrhujeme rozsáhlá řešení

Přerůstají e-shopy i webové prezentace

Pod označením portál se skrývá rozsáhlá aplikace se složitou strukturou a informacemi z více zdrojů. Čím dál častěji jde ale také o klientskou zónu pro registrované uživatele. My si poradíme s obojím. Vaše data převedeme do funkční, přehledné a graficky atraktivní podoby.

Propojíme vás s vašimi zákazníky


Vytvoříme pro vaše zákazníky platformu dostupnou 24/7

  • Zpřístupníme vaši databázi dokumentůProstřednictvím portálu získá váš zákazník nebo obchodní partner okamžitý přístup ke všem smlouvám, fakturám a dodacím listům. Díky tomu získáte čas na rozvoj vašeho businessu.
  • Usnadníme vašim zákazníkům správu objednávek V registrované zóně uživateli umožníme upravovat aktuální objednávky, zobrazit jejich aktuální stav, historii i částečně vyřízené objednávky.
  • Vytvoříme uživatelské účty podle typu zákazníkaV závislosti na roli zobrazíme zákazníkovi nebo obchodnímu partnerovi pouze relevantní nabídku a obchodní podmínky, jako jsou cenové hladiny nebo kredit na nákupy.
  • Upozorníme zákazníky za vásPřihlášenému uživateli portál dokáže automaticky odesílat systémová oznámení i personalizované zprávy na míru jeho aktivitám na webu nebo údajům v profilu.
  • Nastavíme vašim editorům přístupy do B2B sekcePodle instrukcí připravíme pro vaše zaměstnance účty s odpovídající úrovní přístupových práv pro správu předem vymezených částí zákaznického portálu.
  • Vyvineme konfigurátor pro váš byznysPomůžeme vám nabídnout vašim zákazníkům produkt sestavený na míru. K návrhu technického řešení nám stačí upřesnit základní obchodní očekávání od konfigurátoru.
cta-portal

Práce na portálu nikdy nekončí

Díky modulovému pojetí platformy Kentico není problém kdykoli portál rozšířit o další funkcionality, které využijí vaši zákazníci při obchodování i zaměstnanci při editaci.