Spolehlivý web pro klienty Raiffeisen Leasing

Spolehlivý web pro klienty Raiffeisen Leasing
600 tis.
auto

Pro klienta Raiffeisen - Leasing, s.r.o., jsme připravili nový prezentační web rl.cz, který disponuje hned dvěma funkcemi.

První a stěžejní dovedností nového webu je návodný formulář pro nahlášení pojistné události. Návštěvník webu tak snadno v několika krocích dokáže oznámit, že se mu stala dopravní nehoda. Druhou částí webu je nabídka strojů ke koupi formou leasingu. Auta, vysokozdvižné vozíky, vrtulník či celé fotovoltaické elektrárny – tohle všechno si na webu rl.cz lze prohlédnout a poptat ke koupi. 

Celá tato spolupráce na webu rl.cz se nesla v duchu preciznosti. Klient velmi dbal na podrobně zpracovanou roadmapu celého projektu, přesné termíny a správný obsah do poslední tečky. Zároveň se aktivně zapojil: prostřednictvím hloubkového testování, které probíhalo uvnitř jeho společnosti. 

S klientem jsme se po spuštění webu dohodli na dlouhodobé spolupráci a každý měsíc provádíme průběžné menší úpravy a plníme další požadavky ze strany klienta na vylepšení stránek, v poslední době například příprava automatického importu servisů a pneuservisů do mapy.

Hledáte to pravé řešení pro váš byznys?

Ozvěte se a my vám ho navrhneme na míru.