X
X
bag
wheels
cart
arrows
cartbg

Tvoříme e-shopy, které prodávají

Staráme se, aby vám konverze hezky rostly

Neomezený katalog produktů

Počet kategorií a produktů u našich e-shopů nehraje roli. Součástí přehledu produktů jsou filtry, štítky, řazení, řádkový i dlaždicový výpis, postupné donačítání, stránkování, porovnání produktů, oblíbené, wishlist nebo watchdog.

Platební brány a dopravci

Umíme pracovat s platební bránou – GP Webpay, GoPay, The Pay, PayU, Paypalem, Twisto a Comgate; splátkovým systémem jako Twisto, Cetelem, resp. Hello bank nebo dopravcem - Zásilkovna, Uloženka, DPD, Geis, PPL, Česká pošta, InTime, TopTrans a další.

Integrace s ERP nebo CRM systémem

Natáhneme si produkty, produktové parametry, ceny, sklady či stavy objednávek. Nazpět zapíšeme nové objednávky i zákazníky. To vše ve spojení s Heliosem, MS Dynamics NAV, Pohodou, Money, IFS nebo I6. Nebojíme se ani Karátu, QI nebo K2.

Uživatelská B2B nebo B2C zóna

Máme mnoho zkušeností s oběma světy. Na e-shop pohlížíme jako na jednu aplikaci, která uživateli nabídne odlišné ceny, produkty či způsob zobrazení podle oprávnění, kterými disponuje uživatel po přihlášení.

Funkcionality na míru

Neomezujte na e-shopu sebe ani své zákazníky. Realizovat umíme ledaco, pojďme se proto bavit o tom, co má pro váš obchod smysl a přínos – jazykové mutace, měny, mapa prodejen, vyhledávání, porovnávání produktů nebo věrnostní systém.

Provoz e-shopu

Zajistíme Kentico licenci se zvýhodněnou cenou a kvalitní webhosting v Azure nebo lokálním datacentru. Zajistíme nastavení CDN, HTTPS a pravidelného monitoringu.

Postavíme vám vybavenou online prodejnu

Chci základní e-shop

od 250 000 KčVíce o ceně

Základní e-shop je v našem podání zakázkové řešení, které je připravené růst spolu s potřebami vašeho byznysu. Pomůžeme vám ve chvíli, kdy se chcete zaměřit na produkty, zákazníky, marketing a obchod, ne tolik na technické vychytávky e-shopu.

Mám zájem

„Pro malé firmy se standardizovanými produkty jsou šablony pravděpodobně ideálním řešením. V případě složitějších potřeb a specifických požadavků ale standardizované šablony přestávají stačit a je potřeba vytvořit web na míru... A přesně proto mohu PUXdesign jedině doporučit.”

Ing. Ondřej Novák
/ marketingový manažer společnosti Swardman

Chci kompletní e-shop

od 500 000 KčVíce o ceně

U kompletního e-shopu rozšíříme naše základní řešení o integrace se skladovým a účetním systémem, případně o konkrétní funkcionalitu vyladěnou na míru. Konfigurátor produktů nebo uživatelská sekce pro B2B/B2C zákazníky nejsou problém.

Mám zájem

„Spolupráce s týmem PUXu byla bezproblémová. Vytvořili jsme aktualizovanou verzi webové prezentace a dodali našim obchodním partnerům platformu pro správu jejich objednávek a informací o prodaných a předaných produktech, možnost zápisu servisní knihy na jednotlivé prodané kusy našeho produktu a tvorbu RMA, tedy systém pro zadávání a sledování reklamací.“

Daniel Roško
/ vedoucí logistiky, skladu a nákupu, MSR Engines s.r.o. – JETSURF

Chci e-shop bez hranic

od 1 000 000 KčVíce o ceně

Pro rozjeté projekty, které toho zkrátka potřebují víc, vytvoříme řešení navázané na systémy třetích stran a s výraznou nadstavbou funkčních částí – parametrická filtrace produktů, porovnávač produktů, oblíbené, hlídací pes nebo věrnostní program.

Mám zájem

„Největší přínos vzájemné spolupráce byl a je aktivní a prozákaznický přístup vedení a lidí podílejících se na tvorbě e-shopu, ochota naslouchat našim potřebám a nadhled nad celou problematikou. PUXdesign nás velice dobře a úspěšně provedl celou tvorbou e-shopu, dále nabízel stále lepší řešení našich požadavků, a to vždy v nejlepším poměru cena – výkon. Ceníme si i toho, že nás PUXdesign bere jako dlouhodobého partnera, což se mu určitě vyplatilo, protože od té doby společně pracujeme na dalších projektech.“

Petr Marek
/ výkonný ředitel, TASY s.r.o.

Vsaďte na spolupráci s námi

Vytvořili jsme už přes 100 zakázkových e-shopů. Poradíme si i s vaším projektem.

Nabízíme skutečný fullservice, ověřený způsob práce a poradenství.

Máme všechny profese od konzultantů, přes kreativce, až po vývojáře pod jednou střechou a dostatek kapacit.

Zaujala vás naše nabídka e-shopů na míru?

Jiří JuhaňákJiří Juhaňák / konzultant

Při tvorbě nového e-shopu oceníte naše další služby