Vyvíjíme e-shopy na míru

Pro zkušené i začínající podnikatele

K tvorbě e-shopu na zakázku používáme ověřený pracovní postup a platformu Kentico CMS. Umíme navrhnout a vytvořit B2C e-shopové řešení pro koncové spotřebitele, i B2B obchod určený velkoobchodním odběratelům.

V naší stáji máme e-shopy za desítky i statisíce korun


Čím podrobnější zadání máme, tím lépe

Nic jako standardní e-shop neexistuje. Každým řešením se do detailu zabýváme ještě předtím, než vám pošleme kalkulaci. Máte po ruce seznam požadavků? Pokud ano, pošlete nám ho. Nemáte? Nevadí, dáme ho dohromady společně.

 

Pro cenu a vývoj internetového obchodu na míru je rozhodující

e-shop-1
Způsob importu dat do e-shopu
e-shop-2
Propojení obchodu se systémy třetích stran
e-shop-3
Požadavky na jednotlivé funkcionality

Kalkulaci naopak neovlivní počet produktů a jeho případný růst

Kentico nám umožňuje nabízet pokročilá řešení e‑shopů

  • Připravíme váš byznys na EETElektronická evidence tržeb nás nepřekvapí. Umíme vytvořit e-shop, který bude vyhovovat všem požadavkům české legislativy.
  • Propojíme e-shop se systémy třetích stranNákupní proces rozšíříme o dopravce, jako jsou DPD, Geis nebo Uloženka, a platební brány jako GP webpay, ThePay, GoPay, PayU, PayPal nebo ComGate.
  • Umožníme vám přijímat cizí měnyProvozovat e-shop s mutacemi ještě neznamená nabízet platbu v cizích měnách. Chcete-li od zákazníků přijímat eura nebo dolary, pojďme to na e-shop přidat.
  • Navrhneme strategii online marketinguSpuštěním e-shopu závod za prvními objednávkami teprve odstartoval. Využijeme analýzu klíčových slov, která nám pomůže zaměřit potenciální zákazníky.
  • Rozšíříme obchod o B2B zónuPo přihlášení uživateli zobrazíme dodatečný obsah, jako jsou soubory ke stažení, historii objednávek, faktury nebo záznam o reklamaci.
  • Zajistíme integraci s ERPŘešení pro větší e-shopy propojíme se systémem, který firma používá k evidenci skladů, cen nebo materiálu. Máme zkušenosti s integrací
    e-shop-logo-6.png
Podívejte se na další technické možnosti e-shopů postavených na redakčním systému Kentico
cta-eshop

Pomůžeme vám nastartovat rozvoj e-shopu

Spuštěním to teprve začíná. Ať už jste v oboru léta nebo s podnikáním na internetu teprve začínáte, vždy společně najdeme způsob, jak e-shop vylepšit.