Provedeme vás projektem od začátku až do konce

Projektové řízení
Projekt po celou dobu povede náš zkušený konzultant. Ten bude zajišťovat koordinaci celého týmu na straně zákazníka i dodavatele, hlídat důležité milníky projektu, harmonogram i cenu. K řízení využíváme prvky agilní metodiky a týdenní sprinty.
Doba trvání– v průběhu celého projektu
Výstup projektu– kvalitně odvedený projekt, jehož fáze do sebe perfektně zapadají
Vstupní studie

Prvním krokem je workshop, na kterém probereme vaše cíle, způsob podnikání, produkty a služby. U technicky náročnějších projektů se potkáme podruhé a pobavíme se o systémech a datech, se kterými pracujete. Analyzujeme stávající řešení, data v ERP a připravíme datový model. Podle potřeby vytvoříme analýzu klíčových slov, cílových skupin, konkurence nebo obsah. U projektů s historií připravíme plán na zachování organické návštěvnosti.

Doba trvání1–4 týdny
Výstup projektuzadání, které udává rozsah, harmonogram a cenu celého projektu.
Výzkum a poznáníVolitelné

Potkáme se na workshopu, kde se seznámíme s vaší značkou a nabízenými službami nebo produkty. Formou hloubkových rozhovorů s vašimi zákazníky ověříme, co je zajímá a jakým jazykem mluví. 

Doba trvání1–4 týdny
Výstup projektupodklady pro obsah a návrh tónu komunikace.
Tvorba obsahuVolitelné

Na základě podkladů ze vstupní analýzy se pustíme do textů. Zformulujeme všechny podstatné myšlenky a nakonec texty upravíme do čtivé podoby. Pokud budete chtít, připravíme zadání pro fotografa, který pořídí originální snímky na míru webu.

Doba trvání1–4 týdny
Výstup projektutexty pro všechny stránky webu včetně metadat, stránky 404 a systémových hlášek.
Prototyp

Na funkčním drátěném modelu ladíme strukturu webu, jednotlivých stránek a jeho průchodnost pro uživatele. Navrhujeme podobu celého řešení a snažíme se ho tak maximálně odlišit od konkurence.

Doba trvání1–2 týdny
Výstup projektuinteraktivní prototyp webu s typovými stránkami.
Uživatelské testování

Najdeme uživatele z řad vašich zákazníků a prototyp jim ukážeme. Pomocí připravených úkolů zjistíme, jestli se v navržené logice webu orientují a je pro ně intuitivní. Pokud to dává smysl, po úpravách prototypu testování zopakujeme s dalšími uživateli.

Doba trvání1–2 týdny
Výstup projektudoporučení pro finální úpravy prototypu.
Webdesign

Po odsouhlasení prototypu přichází na řadu kreativní část, na kterou se každý klient těší. Zajímá nás vaše vidění světa a vkus. Na jeho základě navrhneme nový vizuál webu a pro klíčové stránky i mobilní verzi grafiky. Každý nápad s vámi konzultujeme a posouváme kupředu.

Doba trvání2–4 týdny
Výstup projektukompletní grafika webu ve zdrojových formátech (.psd, .xd, .sketch) použitelných i do budoucna.
Technická dokumentace

Ještě než se do práce pustí vývojáři, připravíme dokumentaci. V ní popíšeme jednotlivé funkcionality webu stránku po stránce. Podle tohoto klíčového materiálu je kdokoli schopný web realizovat.

Doba trvání1 týden
Výstup projektuzadání v podobě technické dokumentace, která slouží i jako příloha smlouvy o dílo.
Vývoj webu

Kódujeme šablony, nasazujeme na redakční systém, ladíme responzivní design, programujeme na míru a integrujeme řešení s dalšími systémy. Web vystavíme na jedno ze čtyř prostředí, kde pokračujeme v další práci.

Doba trvání2–8 týdnů
Výstup projektudílo v odpovídajícím rozsahu, které si můžete proklikat a otestovat.
Plnění obsahu

Teď je na řadě obsah. Tady se ukáže, jestli byla příprava dostatečná. Podle domluvy web naplníme my, nebo vás proškolíme, abyste vše zdárně zvládli sami.

Doba trvání1–2 týdny
Výstup projektukompletně naplněný web připravený k testování.
Testování

Bez řádného otestování nedáme web z ruky. Testujeme my, pak jste na řadě vy. Konečně máte prostor si vše vyzkoušet v reálném prostředí webu s finálním obsahem.

Doba trvání1 týden
Výstup projektuweb připravený ke spuštění na ostré doméně.
SEO a online marketing

Před spuštěním zkontrolujeme vše, co jsme si na začátku připravili k udržení organické návštěvnosti. Pokud to patří k cílům projektu, připravíme online marketingové aktivity jako PC kampaně, newslettery nebo feedy pro zbožové katalogy.

Doba trvání1–2 týdny
Výstup projektuplán konkrétních kroků, které pomohou váš byznys zviditelnit.
Spuštění webu

Naučíme vás pracovat s redakčním systémem. Ještě před spuštěním si potvrdíme, že máme všechno, na čem jsme se na začátku domluvili. Jakmile přesměrujeme URL adresy z původního webu, nastavíme analytiku a vše naposledy zkontrolujeme, přesuneme web na ostrou doménu.

Doba trvání1 týden
Výstup projektuveřejně dostupné webové řešení, které vaši zákazníci mohou navštívit.
Další rozvoj

Spuštěným webem to pro nás nekončí, ale začíná. Rádi vám pomůžeme realizovat další nové nápady a případné aktualizace webu. Jsme připraveni vše průběžně konzultovat a dlouhodobě projekt rozvíjet v rámci předem stanovených cílů.

Doba trváníneomezená
Výstup projektustabilní spolupráce na rozvoji řešení fungující na bázi agilního řízení a týdenních sprintů.

Chcete s námi spolupracovat?

Potkejme se a řeknete nám víc.