Navrhneme pro vás

Webdesign
od 5 000 Kč
Více o ceně
Cena webdesignu se odvíjí od počtu šablon a kvality podkladů. Grafika pro onepage web začíná na 5 000 Kč, design e-shopu s 10 různými šablonami stojí přibližně 30 až 40 000 Kč.
Pro 95% klientů tvoříme vizuál nového webu nebo e-shopu. Pracujeme s dodanými podklady nebo je v případě potřeby sami vytvoříme – od loga, přes korporátní identitu, až po fotky a texty, které jsou pro návrh grafiky stejně důležité.
Chci webdesign
Logo - nové i redesign
od 5 000 Kč
Více o ceně
Jednoduchý redesign loga zvládneme za 5 000 Kč, komplexní návrh s verzemi, řadou korektur a výsledkem v podobě logomanuálu vyjde i na 30 000 Kč.
V prvním kole naskicují kreativci spoustu nápadů, ve druhém rozpracují zvolené varianty, ve třetím finalizují vítězný návrh a odevzdávají manuál. Mezitím vše pečlivě konzultujeme s klientem.
Chci logo
Firemní identita (CI)
od 3 000 Kč
Více o ceně
Minimum v podobě vizitky, hlavičkového papíru a e-mailového podpisu s dobrým zadáním vytvoříme i za 3 000 Kč. Návrh celé korporátní identity (od vizitek, přes brožuru a výroční zprávu, až po autopolepy a šablony elektronických dokumentů) vyjde i na 50 000 Kč.
Logo doplníme o všechny navazující výstupy, ať už jsou ty vaše jakékoli. Navrhneme vizitky, letáky, prezentační brožuru, polep aut, roll-up na veletrh a samozřejmě webovou prezentaci.
Chci firemní identitu
Brožura
od 5 000 Kč
Více o ceně
Přehnutou tiskovinu s obálkou a dvěma vnitřními stranami navrhneme podle dodaných textů a fotek už od 5 000 Kč, dvacetistránkovou brožuru v atypickém formátu vytvoříme za cenu okolo 20 000 Kč.
Jako brožuru vnímáme vícestránkovou tiskovinu o firmě, produktu či nějaké události. Umíme vytvořit neotřelé formáty skládaček nebo atraktivní prezentaci celé firmy včetně jejích služeb, zaměstnanců, zákazníků i historie.
Chci brožuru
Katalog
od 10 000 Kč
Více o ceně
U katalogu v případě dvaceti stran počítejte za ideový návrh a sazbu alespoň 10 000 Kč. Sazba vyšších desítek až stovek stránek může cenu dostat na 40 000 Kč a vyšší.
Náš DTP specialista navrhne nový layout vašeho katalogu, dá mu fresh design a následně vysází všechny stránky, ať je jich 20 nebo 200. Jsme zvyklí takto dodávat firmám velké množství katalogů, leckdy pod časovým presem šibeničního termínu.
Chci katalog
Obsahová grafika a online bannery
od 3 000 Kč
Více o ceně
Návrh sady reklamních bannerů pro PPC kampaně v potřebných formátech začíná na 3 000 Kč. Příprava více typů online reklamy včetně vyladění profilů na sociálních sítích stojí kolem 15 000 Kč.
Do webu potřebujete ikony, bannery, infografiku. Vše potom můžete používat také v tištěných materiálech. Vybavíme vás i sadou bannerů pro display kampaně či záhlavím pro Facebook.
Chci grafiku a bannery
Firemní elektronické dokumenty
od 1 000 Kč
Více o ceně
Samotný e-mailový podpis v několika variantách dodáme za 1 000 Kč, novou vizuální podobu šablon pro kancelářský balíček MS Office navrhneme za 5 0000 Kč.
V době elektronické komunikace jistě oceníte profesionálně vypadající podpis e-mailu, šablonu pro Word, Excel či PowerPoint, díky níž bude celá firma produkovat dokumenty v jednotném profesionálním designu.
Chci elektronické dokumenty
Materiály na konferenci
od 2 000 Kč
Více o ceně
Úplný základ pro konferenci v podobě pozvánky a visaček navrhneme při dobrém zadání za 2 000 Kč. Kompletní řešení vizuálu konference včetně zajištění výroby může vyjít i na 60 000 Kč.
Pozvánky, visačky, jmenovky, roll-upy, to vše vám taktéž nachystáme v jednotném firemním designu, postaráme se o výrobu a vše zajistíme včas, i když je jasné, že nám podklady dodáte na poslední chvíli :)
Chci materiály na konferenci

Postaráme se, abyste byli vidět

Kontaktovat

Umíme toho mnohem víc

Fotky a vizualizace
od 5 000 Kč
Více o ceně
Dvouhodinové focení včetně postprodukce fotek začíná na 5 000 Kč, celý fotoden stojí kolem 20 000 Kč. Jedna vizualizace připravovaného developerského projektu vyjde také okolo 5 000 Kč. Ukázky bytů a celého obytného komplexu ve vysoké kvalitě se pohybují kolem 40 000 Kč.
Pro web potřebujete krásné fotografie, které pořídí naši profesionální fotografové. Není-li zatím co fotit, vytvoříme fotorealistické vizualizace. Ty využívají nejčastěji developeři.
Chci fotky
Vizitka
od 1 000 Kč
Více o ceně
S dobrým zadáním se s návrhem vizuálu vizitky vejdeme do 1 000 Kč. Pokud navrhujeme několik typů vizitek (pro vedení, obchodníky a specialisty) a předkládáme více variant, dostáváme se i na 15 000 Kč.
Navštívenka je stále běžnou součástí firemní prezentace. Dokáže vás odlišit a uložit do zákazníkovy paměti. I my na ně pořád sázíme.
Chci vizitku
Leták
od 1 000 Kč
Více o ceně
Jednostránkový letáček do ruky může být rychlá záležitost za minimální cenu od 1 000 Kč. Návrh oboustranného letáku formátu A4, který vložíte do slohy, vyjde zhruba na 3 000 Kč.
Podobně stále fungují letáky a firmy je ve svém marketingovém mixu využívají. Nachystáme leták jakéhokoliv formátu, připravíme kreativní koncept, vybereme fotky, vhodně umístíme text.
Chci leták
Polepy aut
od 3 000 Kč
Více o ceně
Návrh vkusného označení firemního auta logem, sloganem a předmětem činnosti v několika variantách začíná na 3 000 Kč. Autopolepy pro několik typově odlišných aut, včetně jiného pojetí řešení pro sedan a dodávku, vyjdou okolo 10 000 Kč.
Máte ve firmě flotilu aut? Pak vám pro ně připravíme návrh polepů, které vkusně a zároveň výrazně odliší vaše auta od konkurence. Auto je výborná jezdící reklama.
Chci polep aut
Výstava
od 10 000 Kč
Více o ceně
Vysázení několika už navržených výstavních panelů začíná na 10 000 Kč. Pokud nám svěříte návrh celé koncepce, včetně návrhu a realizace jednotlivých panelů a dalších výstavních prvků, dostáváme se k ceně od 50 000 Kč výš podle rozsahu projektu.
Návrh koncepce celé výstavy je naším oblíbeným zpestřením, protože jde o zcela samostatnou disciplínu, kdy se snažíme obsah ztvárnit a umístit do konkrétního prostoru. Mimo to často pracujeme s omezeným termínem nebo rozpočtem.
Chci návrh výstavy
cta-design

Zaujala vás naše nabídka grafiky?

Ozvěte se nám a domluvíme se, co pro vás můžeme udělat. Budeme potřebovat hodně informací, bez nich není možné cenu upřesnit.
Odesílám
Tomáš Hložánek
+420 776 104 789