Grafický design korporátní identity, log i tiskovin

Samostatně i v rámci většího projektu dodáváme grafiku. Děláme webdesign a navazující služby — zajištění tisku, služby fotografa nebo copywritera.

  Zobrazit nabídku služeb

Jsme grafické studio plné specialistů na grafiku a tiskoviny (DTP). Naši kreativci denně pracují na vizuálních výstupech pro naše klienty a jsou připraveni pracovat i pro vás. Vynikají v návrzích firemní identity, log a tiskovin.

Podívejte se na naši práci v praxi


Na jaké grafické práce se specializujeme

 • Návrh korporátní identity (CI) Ať už máte zavedenou firmu nebo úplně nový projekt, poradíme si s návrhem firemního vizuálu. Vybereme a definujeme použití jednotlivých grafických prvků a vytvoříme vizuál všem zvoleným formátům.

  >> Chci navrhnout korporátní identitu
 • Návrh tiskovin V týmu grafiků máme přímo specialisty na DTP, kteří mají zkušenosti s printovou reklamou i luxusními tiskovinami. Nabízíme samostatné grafické služby i zajištění reklamních materiálů na klíč, a to včetně komunikace s osvědčenou tiskárnou.

  >> Chci navrhnout tiskoviny
 • Návrh online bannerů Pro propagaci na internetu vytvoříme návrh reklamního banneru a po jeho schválení ho rozpracujeme do všech požadovaných formátů. Výsledkem práce bude sada bennerů, kterou předáte vašemu PPC specialistovi.

  >> Chci zpracovat bannery
 • Návrh loga a logomanuálu Tvoříme buď úplně nový logotyp, nebo mu dopřejeme zaslouženou modernizaci. V první fázi skicujeme množství variant a vybrané favority rozpracujeme. Výstupem je profesionálně zpracovaný logomanuál, se kterým zvládne pracovat jakýkoli grafik.

  >> Chci navrhnout logo
 • Návrh propagačních předmětů, roll-upů a polepů Na veletrh i pro běžné použití pro vás vymyslíme firemní tužky a propisky, hrníčky, trička nebo dárky pro vaše klienty. S vizuálem společnosti sladíme polepy firemních aut nebo skleněných příček v kanceláři.

  >> Chci navrhnout propagační předměty
 • Sazba knih Práce, spojená s návrhem knižních obálek a sazbou knih je jako za odměnu. Čím víc prostoru nám dáte, tím kreativnější návrhy dostanete.

  >> Chci vysázet knihu
cta-design

Staráme se, abyste byli vidět

Nebojíme se používat barvy a sázíme na elegantní, čisté grafické návrhy, za kterými si stojíme.