X
X
X
bubble
lines
pen
bubble

Brněnské grafické studio k vašim službám

Jsme dobří v návrhu webu i tvorbě vizuální identity

Webdesign

od 10 000 KčVíce o ceně

Jsme agentura se smyslem pro design. Weby navrhujeme už 18 let vždy od prvního vizuálu, přes všechny typové stránky, až po nezbytnou obsahovou grafiku. Pracujeme s dodanými podklady jako logo, fotky a texty. Umíme je ale i sami zajistit.

Mám zájem

„Přidanou hodnotou je fakt, že PUXdesign umí zajistit nejen funkční řešení, ale i stylovou grafiku. Kombinace těchto dvou prvků je pro produkt na míru naprosto zásadní.“

Martin Šulc
/ jednatel, uty.

Logo

od 10 000 KčVíce o ceně

Naskicujeme spoustu nápadů, rozpracujeme vybrané varianty, finalizujeme vítězný návrh a odevzdáme logomanuál. Mezitím s vámi vše pečlivě konzultujeme a nasloucháme vašim potřebám a vkusu.


Mám zájem

Firemní identita

od 5 000 KčVíce o ceně

Logo doplníme o všechny navazující výstupy, ať už jsou ty vaše jakékoli. Navrhneme vizitky, letáky, firemní dokumenty, prezentační brožuru, polep aut, roll-up a stánek na veletrh a samozřejmě webovou prezentaci včetně online bannerů.

Mám zájem
Jindřich Fousek

„Objednali jsme kompletní redesign grafiky firmy včetně webu, prospektů a prezentačních materiálů. Výsledek nás potěšil, vše bylo dodáno na profesionální úrovni a tak, jak jsme se dohodli. Spolupráci hodnotím velmi pozitivně a jsem si jist, že bude i nadále pokračovat.“

Jindřich Fousek
/ obchodní ředitel ZDT

Brožury a katalogy

od 8 000 KčVíce o ceně

Ať už potřebujete připravit subtilnější tiskovinu nebo kompletní katalog produktů, poradíme si s tím. A nezáleží na tom, jestli bude mít 20 nebo 200 stran. Umíme vytvořit neotřelé grafické ztvárnění, vymyslet odpovídající formát a pomůžeme vám i s texty, fotkami nebo vizualizacemi do tiskovin.

Mám zájem

Vizitka

od 3 000 KčVíce o ceně

Navštívenka je stále běžnou součástí firemní prezentace. Dokáže vás odlišit a uložit do zákazníkovy paměti. I my na ně pořád sázíme.

Mám zájem

Polepy aut

od 8 000 KčVíce o ceně

Máte ve firmě flotilu aut? Pak vám pro ně připravíme návrh polepů, které vkusně a zároveň výrazně odliší vaše auta od konkurence. Auto je výborná jezdící reklama.

Mám zájem

Výroční zprávy a časopisy

od 15 000 KčVíce o ceně

Pravidelně navrhujeme a vysazujeme tiskoviny, které mají svoje pravidla. Časopisy nebo radniční zpravodaje by měly čtenáře zaujmout, výroční zpráva zase přehledně informovat o stavu firmy. V rámci návrhu si poradíme s jazykovými mutacemi, množstvím korektur i stresem před uzávěrkou.

Mám zájem

Letáky a plakáty

od 3 000 KčVíce o ceně

Letákům ani plakátům ještě úplně neodzvonilo. Nejčastěji ve formátu A1 až A5, ale klidně i úplném atypu, připravíme kreativní koncept, vybereme fotky, vhodně umístíme text a zajistíme tisk.

Mám zájem

„Na PUXdesign jsme se obrátili kvůli novému prezentačnímu webu a konfigurátoru produktů, který by ušetřil čas našim klientům i zaměstnancům. Právě u konfigurátoru produktů jsem byl skeptický, protože jeho sestavení pro naše široké spektrum produktů a jejich možnou variabilitu a míru individualizace vypadalo od počátku velmi složitě. Obojí nám ale nyní běží a jsme opravdu spokojeni – především konfigurátor produktů usnadnil zákazníkům práci s našimi produkty. Naše očekávání z dobré spolupráce byla beze zbytku naplněna.“

Bc. Tomáš Slavíček
/ marketingový specialista ISAN Radiátory s. r. o.

Materiály na konferenci

od 3 000 KčVíce o ceně

Pozvánky, visačky, jmenovky, roll-upy. To vše vám nachystáme v jednotném firemním designu, postaráme se o výrobu a vše zajistíme včas, i když je jasné, že nám podklady dodáte na poslední chvíli :)

Mám zájem

Výstava

od 15 000 KčVíce o ceně

Návrh koncepce celé výstavy je naším oblíbeným zpestřením, protože jde o zcela samostatnou disciplínu, kdy se snažíme obsah ztvárnit a umístit do konkrétního prostoru. Mimo to často pracujeme s omezeným termínem nebo rozpočtem.

Mám zájem

Veletržní stánek

od 8 000 KčVíce o ceně

Veletrhy nejsou passé, naopak, stále se jedná o významné místo pro obchodní setkání. Na něm je dobré partnery, zákazníky i dodavatele zaujmout krásným stánkem, který je funkční, vizuálně atraktivní a zároveň komunikuje vaše hodnoty, služby či produkty.

Mám zájem

„Jsem velmi rád, že jsme měli tak velké štěstí při výběru dodavatele. Prezentační materiály a weby navrhli a dodali velmi rychle a ve vysoké kvalitě.

PhDr. Lukáš Sedláček
/ M. Phil., zakladatel ELAI

Dodáváme kompletní grafické výstupy včetně tisku

Máme 4 specialisty na webdesign, loga, identitu a tiskoviny (DTP).

Používáme ověřený způsob práce, kterému naši klienti rozumí.

Grafiku zajišťujeme od ideového návrhu až po tisk už 18 let.

Zaujala vás nabídka grafických prací?

Vytvoříme zadání pro libovolné řešení