ELAI

ELAI

Klientovu představu o rychlém dodání malého prezentačního webu jsme zcela naplnili a díky tomu se na nás obrací opakovaně.

Společnost ELAI nabízí lidem i firmám příležitost osobnostního růst a vzdělávání. Tým zkušených lektorů pravidelně pořádá workshopy na praktická témata v oblasti podnikání. Marketing, leadership, prezentační dovednosti či agilní řízení – to jsou jen některé z témat, se kterými ELAI pracuje. Aby se o událostech dozvědělo co nejvíce lidí, vytvořili jsme pro klienta několik malých prezentačních webů a doplnili je veškerými propagačními materiály.

Stav před a po

Výchozí stav

Klientovi chyběly prezentační weby a propagační materiály, které by podpořily jím pořádané vzdělávací eventy.

  • Potřeba vytvořit nové a jednoduché weby pro propagaci pořádaných workshopů
  • Možnost nabídnout zájemcům zaregistrovat se snadno na některou ze vzdělávacích událostí
  • Chybějící propagační materiály

Naše řešení

Vytvořili jsme tři prezentační microsite ke konkrétním eventům a zpracovali k nim další doprovodné grafické materiály. 

  • Sestavili jsme jednoduché microsity pro tři akce pořádané společností ELAI s konkrétním programem a 
  • Vytvořili jsme poptávkový formulář, jehož prostřednictvím se mohou klienti hlásit na pořádané workshopy
  • Navrhli jsme klientovi kompletní propagační materiály, tištěné brožury, pozvánky, programy či visačky

100 tis. Kč
public
ELAI

Microsite pro vzdělávací akce

Klient pravidelně organizuje vzdělávací akce. Aby však dokázal lépe oslovit potenciální návštěvníky, chyběl mu jednoduchý prezentační web, který by shrnoval veškeré důležité informace o konkrétní události. Vytvořili jsme proto microsite pro tři odlišné eventy. Zařídili jsme jejich kompletní správu obsahu včetně vytvoření textové stránky s prezentacemi přednášejících na webu.

Konkrétně se jednalo o projekt 100 let vynálezů, celorepublikovou událost Týden podnikání a zdravotnickou konferenci pořádanou společností Pfizer v roce 2019.

Jednoduchá stránka s důležitými informacemi

Všechny tři prezentační weby jsme postavili na CMS Kentico. Vytvořili jsme jim jednoduchý webdesign a umístili na stránky to nejdůležitější, co by mohl chtít zájemce o konferencích vědět: co je to za událost, kdy a kde se koná, program akce či seznam přednášejících lidí, mapu místa a poptávkový formulář pro registraci. 

Na akcích nesmí chybět tiskoviny

Společnosti ELAI jsme kromě prezentačních webů pomohli sjednotit i vzhled veškerých tištěných materiálů využívaných na konferencích. Počínaje pozvánkami, programem, visačkami pro hosty či velkými roll-upy umístěnými v budově eventu – vše neslo jednotný vizuální styl korespondující se vzhledem webu konkrétní události.

„Jsem velmi rád, že jsme měli tak velké štěstí při výběru dodavatele. Weby navrhli a dodali velmi rychle a ve vysoké kvalitě.“

PhDr. Lukáš Sedláček
/ M. Phil., zakladatel ELAI

Chcete s námi spolupracovat?

Popište nám vaše potřeby do zprávy a my se vám do 1 dne ozveme.
Pokud radši voláte, kontaktujte rovnou Jirku, který vám o naší práci řekne nejvíc.
Jiří JuhaňákJiří Juhaňák / KONZULTANT