Titanium

Titanium

Velký developerský projekt Titanium v Brně se dočkal nové přístavby a potřeboval vtisknout nádech modernosti i do svých propagačních materiálů.

Komplex administrativních budov Titanium má své místo v centru Brna. Tento developerský projekt si zakládá na moderním pracovním prostředím s možností odpočinku v relaxační zóně. V roce 2020 začaly vedle stávajících budov vyrůstat další přístavby. A právě tehdy nás klient oslovil – potřeboval totiž vytvořit propagační brožuru včetně kvalitních vizualizací, kterými by zaujal potenciální zájemce o pronájem vznikajících kancelářských prostor.

Stav před a po

Výchozí stav

Klient měl zastaralé propagační materiály a potřeboval reprezentativní brožuru s aktuální nabídkou prostor k pronájmu.

  • Nabídka prostor neodpovídala aktuálnímu stavu
  • Brožura byla zastaralá a vyžadovala modernější vzhled
  • Požadavek zpracovat brožuru kreativně a umělecky

Naše řešení

Poskytli jsme klientovi sadu nových vizualizací a podtrhli estetickou stránku brožury.

  • Zprostředkovali jsme 14 profesionálních vizualizací interiérů i exteriérů nových přístaveb
  • Navrhli jsme reprezentativní brožuru pro obchodní jednání klienta s potenciálními klienty
  • Dali jsme brožuře netradiční formát a jedinečný vzhled a zabalili ji do tvrdých desek
  • Zvládli jsme vyhovět extrémně náročnému majiteli Titania, jehož klíčovým požadavkem bylo, aby brožura působila co nejvíce luxusním dojmem
300 tis. Kč
auto
Titanium

Titanium se modernizuje a s ním i jeho brožura

I propagační brožury je potřeba aktualizovat. Své o tom ví klient Titanium, který se k tomuto kroku rozhodl v momentě, kdy začal s rozšiřováním původního business komplexu o další dvě výškové budovy –  osmipatrový Exclusive house a desetipatrový Tower Boutique. Jeho původní prezentační materiály už byly zastaralé a potřebovaly osvěžení, vizualizace zase neodpovídaly nynějšímu vzhledu komplexu.


Klientovou inspirací byly podobné projekty v Londýně či Barceloně, které ho natolik oslovily, že chtěl něco podobného zrealizovat i tady. Účelem tiskoviny bylo především oslovit potenciální zájemce o pronájem kanceláří či celých pater v nových budovách. Navrhli jsme proto novou podobu brožury, která by se nesla v umělečtějším duchu, a dali jí netradiční formát, aby vynikala mezi ostatními. Zajistili  jsme zároveň 14 profesionálních vizualizací vnitřních kancelářských a retailových prostor i venkovní relaxační zóny s fontánou a bazénem.

Obálka byla velkou zkouškou

Skutečným oříškem však bylo na přání klienta svázat hotovou brožuru do tvrdých desek. Hrozilo totiž pokroucení papíru a znehodnocení celé tiskoviny. S náročnou výzvou jsme si však poradili a na pomoc si povolali zkušenou brněnskou tiskárnu Helbich, které tímto velice děkujeme. 


Asistovali jsme rovnou u rozjezdu celého tisku. Trvalo to čtyři kola nátisků, než jsme vyladili všechny detaily, aby byl výsledek opravdu perfektní. Práce byla náročná jak pro nás, tak pro tiskárnu i klienta samotného. Nikdo z nás však nechtěl polevit a vzdát cestu za nejoriginálnější brožurou všech dob. A vyplatilo se! Světlo světa spatřila efektní brožura v netradičním provedení, která zaujme skutečně na první pohled.

Neleníme ani s úpravami na webu 

Kromě tiskovin jsme se pustili i do úprav na webu Titanium. Tam jsme klientovi provedli několik vylepšení původního technického řešení a přidali jsme i nové grafické prvky a aktualizovali obsah. Vytvořili jsme vizualizace prostor k pronájmu a za pomoci barev ukázali zájemcům, které kanceláře jsou ještě volné, či rezervované. Zároveň se po najetí myší na konkrétní budovu vysvítí celá stavba. Proklikem se dostanete na přehled aktuální obsazenosti jednotlivých pater budovy.

Modrá barva je stavebním prvkem celé identity

Barevnost brožury byla určující pro modernizaci korporátní identity celého Titania. Vytvořili jsme logomanuál, který kodifikuje zvolenou barevnost pro použití v tisku i na webu. V potaz jsme vzali i fonty pro obě varianty umístění a další detaily definující práci s logem. Klient má nyní jistotu, že jakékoliv jeho další výstupy budou vizuálně vždy v souladu.

Grafický fullservice k vašim službám

Klient se na nás stále obrací i s nejrůznějšími grafickými požadavky, jako jsou firemní slohy, velkoformátová plachta na skelet budovy, hlavičkový papír, přebalová stránka pro nabídky nebo navigační systém v budově. U Titania jsme navrhovali navíc i třeba přístupové kartičky pro nájemníky nebo speciální SPZ v designu Titania pro reklamní vůz. Zkrátka fantazii klienta meze neklademe.


Veškeré služby Titaniu zajišťujeme včetně produkce. Stačí, aby nám dal klient podnět a my mu dodáme už hotový výsledek.

Chcete s námi spolupracovat?

Popište nám vaše potřeby do zprávy a my se vám do 1 dne ozveme.
Pokud radši voláte, kontaktujte rovnou Jirku, který vám o naší práci řekne nejvíc.
Jiří JuhaňákJiří Juhaňák / KONZULTANT