Viladomy Červený kopec

Viladomy Červený kopec

Prezentace nových rodinných domů odpovídá náročnosti potenciálních klientů.

Investor nového stavebního projektu potřeboval na zelené louce vytvořit web a podklady pro profesionální nabídku realit všemi dostupnými kanály. Na záměru developera je výjimečná lokalita Červeného kopce v Brně i spolupráce s přední českou architektonickou kanceláří Chybík+Krištof. S tvorbou developerských webů máme bohaté zkušenosti. Pomohli jsme jich realizovat už kolem 20, takže jsme klientovi uměli poradit s návrhem struktury i tvorbou obsahu.

Stav před a po

Výchozí stav

Klientovi chyběla platforma pro odprezentování celého projektu.

  • K dispozici vizualizace a video celého projektu

Naše řešení

Navrhli jsme vizuál projektu, webovou prezentaci i část obsahových podkladů.

  • Doporučili jsme strukturu webu
  • Napsali texty
  • Nakreslili jsme elegantní černo-zlatou grafiku s finálním obsahem
  • Vytvořili jsme interaktivní prezentaci
  • Připravili jsme půdorysy a katalogové listy všech čtyř domů
do 100 tis.
engineering
Viladomy Červený kopec

Elegantní grafika podtrhuje exkluzivitu bydlení

Design webu jsme postavili na působivých vizualizacích viladomů, které návštěvníkovi webu dají nahlédnout na pozemky i do interiéru rodinných domů. Dojem z prostředí ještě více umocňuje video, ve kterém autor vizualizace rozhýbal, takže si zájemci o atraktivní bydlení udělají obrázek o výsledku dříve, než developer projekt dokončí.

„Pro náš developerský projekt jsme potřebovali vytvořit jednoduchý, avšak zajímavý prezentační web, na kterém by zájemci o koupi nemovitosti našli veškeré informace. V PUXdesign nám vyšli vstříc v našich požadavcích, zároveň ale vždy přišli s vlastním odborným doporučením.“

Karel Kameník
/ developer

Ovládání webu jde uživateli naproti

Nejzajímavější stránkou webu je rozhodně položka Výběr bytů díky interaktivní nabídce, pro kterou jsme v rámci projektu navrhli i katalogové listy všech bytů. Umístění pozemků v rámci Brna i konkrétní lokality může uživatel snadno a rychle ověřit v mapě s ikonami okolní infrastruktury. Díky těmto prvkům web dobře prezentuje architektonicky výjimečný developerský projekt na území Brna.

„Veškeré vizualizace interiérů i okolí stavby projektu Viladomy Červený kopec si v PUXdesign vytvořili sami. My jsme jim dodali výkresy od architekta a vše ostatní už si zařídili. Byla to zkrátka bezproblémová spolupráce.“

Karel Kameník
/ developer

Chcete s námi spolupracovat?

Popište nám vaše potřeby do zprávy a my se vám do 1 dne ozveme.
Pokud radši voláte, kontaktujte rovnou Jirku, který vám o naší práci řekne nejvíc.
Jiří JuhaňákJiří Juhaňák / KONZULTANT