Blog


Agilní řízení projektů — co to je, jak ho používáme a proč by vás to mělo zajímat?

14 - 06 - 2018 | Petra Šmejdová
Agilní vývoj je jeden ze způsobů vedení projektů, kterých u nás vedle sebe běží desítky. Další blogový článek mu věnujeme hlavně proto, že s rostoucími nároky klientů ho používáme čím dál častěji, máme s ním své zkušenosti a chceme vám sdělit naše potsřehy. Možná přijdete na to, že je to to pravé pro vás.
Zobrazit článek
Naše práce
To je PUX

Jak jsme se vypracovali od tiskovin k webdesignu

14 - 03 - 2018 | Petra Šmejdová
Z marketingové podpory spřáteleného projektu jsme se vypracovali do velikosti a služeb digitální agentury. Bez designu si naši práci ale nedokážeme představit. Tvůrčí proces neustále zlepšujeme a díky tomu děláme webdesign z Brna pro klienty z celé střední Evropy. Být ze Štatlu není handicap ale výhoda. Máme to blízko do Prahy, Vídně i Bratislavy, za klienty ale jezdíme i do Roudnice nad Labem nebo Rožnova pod Radhoštěm.
Zobrazit článek
Naše práce
To je PUX

Co takový projektový manažer v PUXdesign vlastně dělá?

21 - 12 - 2017 | Petra Šmejdová
Uvažujete o dráze projektového manažera, ale nevíte, jestli je to práce pro vás? Přečtete si rozhovor s našimi projekťáky – Jirkou, Peťou Š., Peťou J. a Luďkem – a udělejte si lepší představu. 
Zobrazit článek
To je PUX
Kariera

Making of: Jak jsme (si) tvořili web

18 - 12 - 2017 | Petra Šmejdová
Už dlouho jsme v PUXu pošilhávali po novém webu. Klišé o kovářově kobyle jsme skloňovali ve všech pádech, až to přestávalo být vtipné. Stránky klientů měly ale vždycky přednost. Loni na podzim se to konečně zlomilo. Začali jsme pracovat na osobním rozvoji každého člena PUXdesign. 
Zobrazit článek
Naše práce
To je PUX