Doke

Doke

S klientem jsme našli cestu, jak rozšířit jeho sortiment o pletené doplňky na míru.

Doke je značka ručně vyráběného zboží z Jeseníků. Původní aktivita maminek na mateřské přerostla ve stabilní podnikání, takže nabídka kulichů a čepic se postupně rozrostla o čelenky, rukavice, nákrčníky, ale i svetry, šaty a tašky. To celé začalo vyžadovat i odpovídající prezentaci na internetu. Klientovi pomáháme od jeho podnikatelských začátků až do současnosti.

Stav před a po

Výchozí stav

Klient chtěl svojí dosavadní sebeprezentaci na kreativních online tržištích posunout na vyšší úroveň.

  • Připravené podklady: název projektu a logo, image fotky produktů, texty na web
  • Chybějící vizuál řešení

Naše řešení

Připravili jsme seriózní web pro značku Doke a postavili ho na stabilní platformě vhodné k dalšímu rozvoji.

  • Navrhli jsme moderní webdesign složený z velkých fotek a různě velkých produktových karet
  • Vytvořili jsme web, který jsme v zápětí rozšířili na e-shop
  • Naprogramovali jsme generátor čepic 
  • Nastavili jsme feedy pro zbožové katalogy 
  • Rozšířili jsme web o slovenskou mutaci s prodejem v eurech
  • Spravujeme celé řešení a s klientem ho dále rozvíjíme
do 400 tis.
fashion
Doke

S klientem v tom lítáme od začátku

Lidi stojící za značkou Doke jsme poznali v roce 2014, kdy se s námi rozhodli spojit síly, abychom společně do světa vypustili první webovou prezentaci s jednoduchým generátorem čepic. Tím jsme propojili dovednosti maminek na mateřské dovolené uplést libovolné barevné kombinace kulichů a požadavek zákazníků pořídit si na zimu něco originálního.

Po úspěchu čepic následovala vylepšení webu

Klientovi se za několik let působení na českém trhu podařilo vytvořit si fanouškovskou základnu, skupinu věrných zákazníků a stále oslovovat nové. S novými byznysovými plány přišel požadavek na redesign celého řešení a online prodej čepic a dalších doplňků. V roce 2018 jsme spustili zbrusu nový e-shop s rozšířenou nabídkou vlastní kolekce, kategoriemi a slovenskou lokalizací s možností nákupu v eurech. 


E-shop mimo to zahrnuje uživatelský účet, fulltextové vyhledávání, 4 filtry a napojení na klientovo firemní ERP – ANS Systems. Do něj z platformy Kentico, na které jsme e-shop postavili, exportujeme objednávky a jednou denně importujeme produkty.

Generátor tvoří originální produkty na pár kliknutí

Klient od začátku zákazníkům nabízel pletení čepic na míru podle jejich vlastních barevných preferencí. V roce 2018 jsem v rámci redesignu rozšířili i nabídku produktů na přání. V prvním kroku vyberete materiál, ve druhém typ produktu (čepice, čelenky, rukavice, nákrčník) a ve třetím barvy. U čepic následuje ještě čtvrtý krok s výběrem ozdobných knoflíků.

Pomocí zbožových katalogů pomáháme klientovi s online marketingem

Vedle technické stránky projektu se podílíme i na propagaci produktů Doke mimo samotný e-shop. Dosud jsme nastavili feedy pro obecné katalogy Heureka, Zboží.cz, Google nákupy a jeden pro vyhledávač módy Glami


Klient primárně cílí na koncové zákazníky, kteří objednávají jednotlivé čepice a doplňky. V plánu je orientace i na firemní klienty, kteří by v rámci zaměstnaneckých benefitů nebo různých akcí objednávaly ve velkém. My jsme na další rozvoj každopádně připraveni.

Petra Joanidu

„Díky dřívější spolupráci na jiných projektech jsme věděli, že na nás čeká přátelské prostředí, kde je profesionální výstup na prvním místě. PUXdesign i Doke každoročně roste a musíme čelit novým překážkám a výzvám. Oceňujeme, že všichni pracovníci PUXdesign dokáží nekriticky přijmout zpětnou vazbu a vždy najdeme nejlepší možné řešení.

Petra Joanidu
/ zakladatelka společnosti Doke stroke s.r.o.

Chcete s námi spolupracovat?

Popište nám vaše potřeby do zprávy a my se vám do 1 dne ozveme.
Pokud radši voláte, kontaktujte rovnou Jirku, který vám o naší práci řekne nejvíc.
Jiří JuhaňákJiří Juhaňák / KONZULTANT