Jsme digitální agentura se smyslem pro webdesign

Tvorbu webových stránek, e-shopů a zákaznických portálů na zakázku máme v malíku. Weby stavíme na platformě Kentico, se kterou se dobře pracuje našim vývojářům a klientům dává svobodu.

15 let
na trhu
400 webů
na Kentico CMS/EMS
200+ klientů
spolupracujících dlouhodobě
30 specialistů
v inhouse týmu
18 vývojářů
na frontendu i backendu
DHL
Propojení funkcí do jediného webu usnadnilo zákazníkům přístup ke službám DHL Freight
PŘEČÍST PŘÍPADOVOU STUDII
Pneuboss
Spuštěním e-shopu jsme klientovi otevřeli dveře do online světa
PŘEČÍST PŘÍPADOVOU STUDII
Konica Minolta
Vytvořili jsme portál propojující klienta s jeho zákazníky
PŘEČÍST PŘÍPADOVOU STUDII

Navrhujeme responzivní weby a profesionální webdesign

Jsme brněnská agentura, ale pracujeme i pro klienty od Curychu po Bratislavu. Jsme tým kreativců, webdesignerů, vývojářů a projektových manažerů. K práci používáme vymakaný a ověřený způsob práce. Tvoříme weby na míru, navrhujeme jejich struktury, webdesign i funkční prvky. Vyvíjíme weby, díky kterým se návštěvníci stávají zákazníky našich klientů. Tvoříme smysluplné texty a vdechujeme webům život pomocí fotek i videí. Bez nich a kvalitního obsahu se moderní webdesign neobejde.

 

Kvalitní webdesign jako průvodce pro vaše návštěvníky 

Webdesign je součástí naší DNA, do velké míry ovlivňuje naši práci, vnímání produktů našich klientů a spokojenost zákazníků během nakupování nebo hledání informací. Nejdříve připravíme informaci, kterou chcete svým zákazníkům předat, a pak začne kouzlit náš webdesigner. Z dodaných podkladů metaforicky postaví nové město, zvýrazní hlavní ulice, přidá semafory a výstupem jeho práce bude dokonalá mapa, ve které žádný váš návštěvník nezabloudí. A tečkou je logo města, jeho vlajka a prezentace — ano, po dodání moderního webu dodáme i logo, návrh propagačních materiálů a tiskovin.