Všestranný full stack developer

Jste všestranně založený člověk a práce vám jde od ruky jak na frontendu, tak backendu? Právě jednoho takhle renesančního člověka s označením full stack vývojář nutně potřebujeme. Připojte se k nám a podílejte se s celým týmem na velkých a ještě větších projektech.

Co vám svěříme

  • Práci na frontendu i backendu. Budete u vývoje těch nejlepších návrhů webů/e-shopů i u dalšího vylepšování už stávajících řešení či aplikací. Pracujeme hlavně s Kentico Xperience či headless CMS OrchardCore.
  • Péči o projekt od A do Z, tedy práci na tuzemských i zahraničních projektech od jejich prvotních návrhů, přes kompletní vývoj, nasazení, testování a konče spuštěním. 
  • Komunikaci s celým týmem vývojářů na frontendu i backendu, ale i s grafiky či klientem.

Co pro práci potřebujete mít

  • Znalosti C# na platformě ASP.NET, na které stojí veškerá naše práce spojená s vývojem webů.
  • Zkušenosti s SQL a orientací v práci s databázemi.
  • Praxi s HTML5, CSS3, SASS 
  • Přehled o verzovacích systémech. U nás používáme GIT a jsme připraveni se o naše zkušenosti podělit.
  • Povědomí o libovolných CMS systémech. My pracujeme s Xperience (původně Kentico), headless CMS Kentico Kontent či Orchardem – a naučíme vás s nimi natotata.
  • A velkou výhodou vám bude, když budete vědět, jak funguje responzivní design, umíte to s JavaScriptem nebo ovládáte angličtinu alespoň na úrovni B1.

Co za to?

Člověka s dovednostmi umíme vždycky finančně adekvátně odměnit. A čím jste lepší, tím více si vás budeme cenit. Kromě toho nabízíme i mnoho benefitů (firemní tarif, stravenky, roční bonusy a časem i příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu). Je-li vám IČO bližší než HPP, nabízíme i možnost pracovat na živnostenský list. A aby se vám pracovalo opravdu příjemně, po zapracování není problém domluvit se i na práci z domova.


To nejdůležitější, co vám můžeme nabídnout, je práce ve větším týmu odborných lidí a příležitost pracovat na zajímavých českých či zahraničních projektech. A kdo chce, má u nás možnost učit se od zkušenějších kolegů z oborů a posouvat se ve svém know-how. Třešničkou na dortu už je pak pravidelný přísun kvalitní kávy, úterní celofiremní snídaně a PlayStation dostupný po celý den.

 

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme největším dodavatelem webů na platformě Kentico. Z brněnských kanceláří pracujeme pro střední i velké klienty nejen po celé republice, ale i daleko za hranicemi Česka: práci odvedeme pro zákazníky z Bratislavy či Curychu.


Při komunikaci s klientem držíme profesionální dekorum, uvnitř jsme však parta developerů, kreativců, konzultantů a projekťáků se srdcem na dlani. Při práci v týmu si nepotrpíme příliš na formality a rádi se čas od času sejdeme u piva, zasportujeme si spolu nebo podnikneme nějaký dobrodružný výlet. A toho všeho můžete být součástí i vy.

Ozvěte se nám!

Pokud vás pozice full stack vývojáře zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a pochlubte se svými zkušenostmi. Necháme na vás, jestli to bude životopis nebo aktuální profil na LinkedIn. Následně se u nás v kanceláři potkáte s někým z vedení a jedním z našich už ostřílených konzultantů, abychom se poznali a zjistili, jestli nám to spolu bude klapat.
Pište na hr@puxdesign.cz