Comimpex

Z původního plánu vytvořit jednoduchou microsite se nakonec vyklubala kompletní revitalizace webové prezentace společnosti Comimpex.

Comimpex
170 tis. Kč
it

Spokojený klient nám svěřil celý web

Po prvotním úkolu, se kterým byl klient opravdu spokojený, se rozhodl nám svěřit do rukou celý svůj prezentační web – respektive jeho kompletní redesign. Následoval náš tradiční postup – několikahodinový workshop s klientem. Ten spočíval s podrobném seznámení se se společností, jejími hodnotami a cíli samotného webu. Díky tomuto setkání jsme byli schopni poznat silné stránky společnosti a její limity v prezentaci na internetu.


Obohaceni novými poznatky, začali jsme pracovat na celkovém redesignu. Původní web už měl zcela nevyhovující vzhled a nepřehlednou strukturu, ve které se návštěvníci ztráceli. Texty popisovaly neaktuální nabídku služeb firmy. Chyběla mu responzivita, která je dnes už nezbytnou funkcí. V rozhraní webu navíc chyběla možnost obsah editovat a pravidelně aktualizovat. To vše jsme změnili a upravili ke spokojenosti nejen klienta, ale i samotných návštěvníků webu.


Webdesign byl jen začátek

Máme rádi, když věci, které děláme, dávají smysl až do poslední tečky. Proto poté, co jsme dali samotnému webu nový kabát, jsme se vrhli i na vizuální identitu značky. Dali jsme jednotnou podobu veškerým propagačním materiálům, tiskovinám, polepům aut či roll-upům. Nyní se může Comimpex prezentovat napříč všemi komunikačními kanály jednomyslným stylem.

V úpravách nepolevujeme ani teď

Mít web je podobné, jako když vlastníte rodinný dům – vždy se najde něco, co můžete upravovat a vylepšovat. Proto na prezentačním webu Comimpex nepolevujeme ani teď: aktualizovali jsme jeho veškerý obsah a vylepšili některé funkce či grafické prvky tak, aby celý web odpovídal nynějším požadavkům návštěvníků.

Hledáte to pravé řešení pro váš byznys?

Ozvěte se a my vám ho navrhneme na míru.