Pečlivý supporťák

Chybí nám kolega, který se stane pravou rukou našich klientů a pomůže jim vyřešit každou situaci. Náplní vaší práce bude zodpovídání dotazů, zajišťování nových požadavků a řešení chyb. Práce ideálně na plný úvazek čeká na každého, kdo dokáže vyvážit méně zkušeností pečlivostí, nasazením a ochotou se učit.

Na pozici supporťáka využijete

 • Pracovitost a schopnost dodržovat termíny.
 • Praxi v každodenní komunikaci s klienty po telefonu, e-mailu a někdy i osobně.
 • Ochotu získat zkušenosti s tvorbou kalkulací, školením klientů do administrace a spouštěním webů do ostrého provozu.
 • Alespoň základní orientaci v prostředí tvorby a vývoje webů nebo software.
 • Technický vhled do online světa včetně správy domén, serverů a vývoje aplikací, nebo chuť ho získat.
 • Motivaci se v tomto směru dále rozvíjet a dlouhodobě pokračovat.

Máte pocit, že byste se spíše hodili na projekťáka? Anebo máte tolik zkušeností, že to u nás zkusíte rovnou jako account manager?

Body navíc získáte

 • Zkušenostmi s prací na zákaznické podpoře a vedením lidí.
 • Obchodními zkušenostmi, kterými při supportu získáte nové zakázky a příležitosti pro sebe i firmu.
 • Znalostí metodiky SEO a souvisejících nástrojů jako Google Analytics nebo Google Search Console.
 • Zkušenostmi s nástroji na projektové řízení – my používáme produkty Jira a Confluence.
 • Přesahem do řízení kvality a testování všech výstupů před předáním klientovi.
 • Chutí proniknout do technik projektového řízení a zlepšovat se v nich.
 • Zájmem o rozvoj produktů, kterému se při práci průběžně věnujeme.

Co za to?

Jako supporťák na startovní čáře si u nás přijdete na zhruba 25 tisíc korun. Pokud nás ale přesvědčíte, že v tom umíte chodit, můžete mít na výplatní pásce až 30 tisíc. A časem třeba ještě více.


Kromě toho nabízíme i mnoho benefitů (firemní tarif, stravenky, roční bonusy nebo příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu). Je-li vám IČO bližší než HPP, nabízíme i možnost pracovat na živnostenský list. A aby se vám pracovalo opravdu příjemně, po zapracování není problém domluvit se i na práci z domova.

 

To nejdůležitější, co vám můžeme nabídnout, je práce ve větším týmu odborných lidí a příležitost pracovat na zajímavých českých či zahraničních projektech. A kdo chce, má u nás možnost učit se od zkušenějších kolegů z oborů a posouvat se ve svém know-how.

Jsme my ti praví pro vás?

V České republice jsme největším dodavatelem webů na platformě Kentico. Z brněnských kanceláří pracujeme pro střední i velké klienty nejen po celé republice, ale i daleko za hranicemi Česka: práci odvedeme pro zákazníky z Bratislavy či Curychu.

 

Při komunikaci s klientem držíme profesionální dekorum, uvnitř jsme však parta developerů, kreativců, konzultantů a projekťáků se srdcem na dlani. Při práci v týmu si nepotrpíme příliš na formality a rádi se čas od času sejdeme u piva, zasportujeme si spolu nebo podnikneme nějaký dobrodružný výlet. 


Třešničkou na dortu už je pak pravidelný přísun kvalitní kávy, úterní celofiremní snídaně a možnost průběžně se vzdělávat. A toho všeho můžete být součástí i vy.

Ozvěte se!

Stavte se za námi a ověřte si, jak vypadáme my, naše pracovní prostředí i náš denní režim. Rádi se vám u kávy představíme. Záleží nám na tom, aby nás to spolu bavilo. Napište na hr@puxdesign.cz a zjistíme to.