Tvoříme zakázkové firemní weby na míru


Dodáváme profesionální weby pro firmy, organizace i jednotlivce. Společným jmenovatelem jsou kvalita, rozšiřitelnost, velké množství funkcí a samozřejmě originální design na míru precizně uzpůsobený pro mobilní zařízení. Od roku 2010 jsme vypustili do světa více než 400 prezentační webových stránek pro malé a střední firmy i nadnárodní korporace.
K tvorbě webových prezentací používáme ověřený pracovní postup a platformu Kentico CMS. Poradíme si s jazykovými mutacemi, zachováme vaši organickou návštěvnost, propojíme web se systémy třetích stran nebo jej vybavíme databází produktů s pokročilou filtrací. Poradíme si i s externě připravenou grafikou.

Cena webu se může výrazně lišit podle toho, kolik specifických šablon má web mít, jaké zahrneme funkce nebo jestli pro vás napíšeme texty a pořídíme fotky či videa. Bez podrobnější diskuse, k čemu má web sloužit, jak s ním chcete pracovat a jaké máte podklady, cenu neumíme říct. Prezentační web umíme vyrobit za 25, 50 i 300 tisíc. Pokud rozjíždíte nový projekt nebo na začátku nechcete do webu investovat vše najednou, navrhneme pro vás minimální funknčí řešení, které můžete v budoucnu kdykoli dále rozvíjet a investovat do něj postupně. 

Co vše vám nabídneme v rámci webů na míru

Obsah
Obsah
Obsah je král a na prezentačních webech to platí dvojnásob. Pomůžeme vám s texty, pořídíme fotky nebo videa, nachystáme ikony, bannery nebo infografiku.
UX, návrh struktury a layoutu stránek
UX, návrh struktury a layoutu stránek
V rámci drátěného modelu odladíme optimální podobu jednotlivých stránek. Pohrajeme si s navigací - může být jednoduchá, víceúrovňová nebo s megamenu. Zapojíme CTA - tlačítka, pruhy či další prvky.
Jazykové mutace
Jazykové mutace
Specializujeme se na weby, které hovoří mnoha jazyky. Na webu značky Sencor jich připravujeme 25. Kolik plánujete vy?
Katalog produktů
Katalog produktů
Lákavě odprezentujeme vaše produkty, uživatelům pomůžeme pokročilým filtrováním. Naprogramujeme na míru databázi produktů nebo konfigurátor.
Vizuálně atraktivní info o společnosti
Vizuálně atraktivní info o společnosti
Web oživíme originální časovou osou historie společnosti, přidáme reference, nachystáme blog, atraktivně zpracujeme FAQ a vybavíme vás univerzální textovou stránkou, se kterou pokryjete vše ostatní.
Mapa s pobočkami
Mapa s pobočkami
Součástí může být přehled poboček a obchodních zástupců v podobě funkční mapy (Google, OpenStreetMap, mapy.cz), zapojit lze vyhledávání nejbližší prodejny.
Kontakty
Kontakty
Kultivovaně představíme klíčové lidi, zákazníky chytře navedeme na správné kontakty. Formulář může odcházet na různé adresy, jeho pole validujeme a na přání nastavíme notifikační emaily.
Dynamický a interaktivní web
Dynamický a interaktivní web
Další zpestření přinesou galerie obrázků a videí, slidery či prolínání fotek. Zákazníci milují naše frontendové efekty včetně animace ikon.
Uživatelům vyjdeme vstříc
Uživatelům vyjdeme vstříc
Na web přidáme fulltextové vyhledávání, rozšířenou a editovatelnou patičku s odkazy do klíčových stránek, kontakty či certifikáty, každou stránku vyzbrojíme drobečkovou navigací.
Sociální sítě
Sociální sítě
Web propojíme se sociálními sítěmi - upozorníme na vaše profily, nejlepší příspěvky natáhneme do webu, zajistíme sdílení obsahu pomocí Opengraph. Pro přihlášení do webu můžeme využít Facebook.
Responzivní design
Responzivní design
Dáváme si velmi záležet, aby web dobře vypadal i fungoval na všech mobilních zařízeních. Chystáme podle toho ovládací prvky, grafiku, responzivně kódujeme i testujeme.
Redakční systém
Redakční systém
Součástí řešení je CMS pro publikaci a správu obsahu. A ne ledajaké! Díky CMS Kentico budete moci ovládat na webu úplně všechno.
Widgety
Widgety
Chcete-li ještě více svobody, připravíme moduly, z nichž si sestavíte každou stránku sami. Například slider, top image, banner, obsahový pás, ikony, CTA, image a video galerie.
Rozšiřitelnost a vývoj na míru
Rozšiřitelnost a vývoj na míru
Web umíme libovolně rozvinout o jakoukoli z funkcí, kterou zde vidíte. Uděláme z něj v budoucnu klidně eshop, přidáme uživatelskou zónu, naprogramujeme kalkulačku.
Integrace se systémy třetích stran
Integrace se systémy třetích stran
Chcete-li na webu zobrazit data ze svého ERP, stačí říct. Stejně tak můžeme informace z formulářů na frontendu posílat přímo do Vašeho CRM. Obdobně umíme web spojit prakticky s čímkoli dalším.
Online marketing
Online marketing
Web vyzbrojíme analytikou - GTM, GA, Search Console, Hotjar či další. Budeme odesílat informace přes datalayer, nachystáme XML feedy pro zbožové katalogy, Sreality či Tipcars. Web bude SEO ready, tedy s kompletními onpage faktory.
Newslettery
Newslettery
Dodáme i šablonu pro newslettery, rozesílku a správu kontaktů můžete řešit přímo v CMS Kentico. Pomůžeme s antispamovou ochranou - nastavením SMTP serveru i validacemi prostřednictvím SPF a DKIM.
Technické zázemí
Technické zázemí
Zajistíme kvalitní webhosting (sdílený nebo vlastní server), weby s celosvětovou orientací vystavíme do Azure cloudu a obohatíme o CDN. Samozřejmostí jsou robots, sitemap a favicon. Web bude GDPR ready a zabezpečen SSL certifikátem.
cta-firemni

Zaujala vás naše nabídka firemních webů?

Napište nám a domluvíme se na osobním setkání. Před tím, než vám pošleme cenovou nabídku totiž chceme zjistit, co přesně potřebujete.
Připravte si, prosím, zadání, co všechno by váš web měl umět a k tomu připojte příklady inspirativních firemních prezentací. Pomůžeme vám s jeho rozvojem, ať už se rozhodnete pro založení blogu, kariérní sekce nebo jazykové mutace. Pokud zadání nemáte, můžeme ho společně vytvořit v rámci vstupní studie.

Těšíme se na spolupráci! 
Odesílám
Tomáš Hložánek
+420 776 104 789